Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MOBILNA REKLAMA ELE TAXI

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MOBILNA REKLAMA ELE TAXI"— Zapis prezentacji:

1 MOBILNA REKLAMA ELE TAXI

2 Szanowni Państwo. Pragniemy Państwa zainteresować możliwością reklamy, którą oferuje nasza firma. Proponujemy jej realizację z użyciem taksówek ELE TAXI – jako mobilnych nośników reklamy, stale poruszających się po ulicach Warszawy i okolic. Do Państwa dyspozycji są również taksówki naszych korporacji partnerskich w Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Olsztynie i Wrocławiu. Łącznie ponad 4000 taksówek.

3 ZALETY KAMPANII REALIZOWANEJ NA NASZYCH SAMOCHODACH ?
Krótki czas przygotowania i realizacji kampanii Możliwość dotarcia do wyselekcjonowanych rejonów miasta i odbiorców Aktywne oddziaływanie na wielu odbiorców przy stosunkowo niskim koszcie dotarcia Duża elastyczność w stosunku do potrzeb klienta (czas trwania kampanii) Wielokrotnie większa skuteczność w porównaniu do stacjonarnych billboardów i reklam prasowych. Taksówkarze wykonując swoją pracę pokonują codziennie setki kilometrów, docierając do niemal każdej dzielnicy w swoich miastach (Warszawie a także Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Olsztynie i Wrocławiu). Możliwość dotarcia do miejsc niedostępnych reklamie zewnętrznej

4 REKLAMA Z UŻYCIEM FOLI OWV ( z ang. One Way View )
Folia OWV charakteryzuje się dużą ilością małych dziurek – perforacji, dzięki której nawet po zaklejeniu folią okna z zewnątrz zachowujemy pełną widoczność od środka. Folie OWV z powodzeniem stosowane są na samochodach oraz witrynach sklepowych. Wielokolorowy nadruk techniką solwentową pozwala na osiąganie niesamowitych efektów, a jednocześnie gwarantuje stosunkowo dużą trwałość wykonanych reklam.

5 NAKLEJKI REKLAMOWE Reklama charakteryzująca się użyciem - jako nośnika – tylnego zderzaka taksówki ELE TAXI. Ten rodzaj kampanii nadaje jej bardzo dużą skuteczność. Reklama umieszczana jest w miejscu doskonale przykuwającym uwagę, zwłaszcza pasażerów stojących w korkach lub wolno poruszających się po mieście.

6 REKLAMA W SAMOCHODZIE – NOŚNIKI STATYCZNE
Nośniki reklamy montowane są w taksówkach ELE TAXI. Mogą być zamocowane za przednim siedzeniem pasażera w formie specjalnych nakładek lub wydrukowane na materiałowych pokrowcach umieszczanych na przednich zagłówkach foteli samochodowych. Nośniki reklamowe montowane w ten sposób, dają możliwość umieszczenia reklamy tuż przed oczami klienta.

7 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!
Telefon : Mail:


Pobierz ppt "MOBILNA REKLAMA ELE TAXI"

Podobne prezentacje


Reklamy Google