Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE. TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE. TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce."— Zapis prezentacji:

1 TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE

2 TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce

3 Polacy ufają TVP Z najnowszych badań Homo Homini wynika, że media publiczne w Polsce cieszą się zbliżonym zaufaniem do najlepiej ocenianych instytucji publicznych - policji i wojska. Polacy uważają r ó wnież media publiczne za niezwykle ważne. Wśr ó d kanał ó w telewizji publicznej największym zaufaniem cieszy się TVP Info. Kanał informacyjny cieszy się zaufaniem 70 procent badanych.

4 Jesteśmy częścią TVP INFO

5 Oddziały regionalne TVP

6 Zasięg Nadawania Województwo Lubuskie to powierzchnia 13 987,88 kilometrów kwadratowych, Województwo Lubuskie to powierzchnia 13 987,88 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez 1.009.132 mieszkańców. zamieszkiwana przez 1.009.132 mieszkańców. Duży zasięg nadawania, oraz wciąż powiększająca się widownia, nie tylko w województwie lubuskim, ale także znacznej części województw zachodniopomorskiego i dolnośląskiego to nasze atuty. Dzisiaj program TVP Gorzów Wielkopolski w jakości cyfrowej, odbierany jest przy użyciu tradycyjnej anteny, bez konieczności współpracy z kosztownymi sieciami kablowymi, których zasięg jest ograniczony. Duży zasięg nadawania, oraz wciąż powiększająca się widownia, nie tylko w województwie lubuskim, ale także znacznej części województw zachodniopomorskiego i dolnośląskiego to nasze atuty. Dzisiaj program TVP Gorzów Wielkopolski w jakości cyfrowej, odbierany jest przy użyciu tradycyjnej anteny, bez konieczności współpracy z kosztownymi sieciami kablowymi, których zasięg jest ograniczony.

7 Nasz zespół… W oddziale TVP w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcji w Zielonej Górze zatrudniamy 70 doskonale przygotowanych i przeszkolonych pracowników i współpracowników sekcji : techniki, produkcji, marketingu, dziennikarzy oraz administracji.

8 Nasi widzowie towarzyszą nam niemal codziennie

9 Nasi widzowie wysoko cenią sobie jakość programu

10 Czas emisji TVP Gorzów (poniedziałek – piątek) popołudniowe Pasmo wieczorne 17.00 – 20.00 21.45 – 22.15

11 Czas emisji TVP Gorzów (sobota i niedziela) Pasmo poranne Pasmo popołudniowe Pasmo wieczorne 7.45 – 8.30 8.45 – 9.00 17.00 – 20.00 21.45 – 22.15

12 Nasze programy Każdego dnia emitujemy na antenie TVP Gorzów Wielkopolski audycje informacyjne, publicystyczne, interwencyjne, relacje sportowe… Każdego dnia emitujemy na antenie TVP Gorzów Wielkopolski audycje informacyjne, publicystyczne, interwencyjne, relacje sportowe… Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi widzami dzięki interaktywnym programom. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi widzami dzięki interaktywnym programom.

13 Warto pamiętać… Reklamę telewizyjną zapamiętujemy najczęściej bo po 3-krotnym jej obejrzeniu. Reklamę prasową po 5-krotnym. Słuchacz radia musi wysłuchać spotu aż 10 razy… Polacy oglądają telewizję przez około 4 godziny dziennie. Więcej czasu poświęcają jedynie na sen i pracę…

14 Oferujemy: Produkcję spotów reklamowych i billboardów sponsorskich. Produkcję spotów reklamowych i billboardów sponsorskich. Emisję reklam w blokach reklamowych. Emisję reklam w blokach reklamowych. Sponsoring wybranych programów. Sponsoring wybranych programów. Lokowanie produktów w audycjach TV. Lokowanie produktów w audycjach TV. Reklamę w:, TVP1,TVP2, TVP Info, TVP Polonia, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Seriale, oraz w Oddziałach Regionalnych TVP. Reklamę w:, TVP1,TVP2, TVP Info, TVP Polonia, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Seriale, oraz w Oddziałach Regionalnych TVP.

15 Oferta sponsoringu Prognozy pogody Teraz PROGNOZA POGODY na antenie TVP Gorzów Wielkopolski w nowej odsłonie: Teraz PROGNOZA POGODY na antenie TVP Gorzów Wielkopolski w nowej odsłonie: nowy format! nowy format! nowa grafika! nowa grafika! nowa prowadząca program, która szczegółowo informuje o stanie pogody w danym dniu w całym regionie z uwzględnieniem na mapie wszystkich 15 miast powiatowych! nowa prowadząca program, która szczegółowo informuje o stanie pogody w danym dniu w całym regionie z uwzględnieniem na mapie wszystkich 15 miast powiatowych! program przygotowywany jest we współpracy z TVP Poznań! program przygotowywany jest we współpracy z TVP Poznań! Dodatkowo dzięki przekazywaniu sygnału telewizyjnego w technologii cyfrowej TVP Gorzów Wielkopolski może pochwalić się coraz większą widownią i to nie tylko z terenu województwa lubuskiego, ale także zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego! Dodatkowo dzięki przekazywaniu sygnału telewizyjnego w technologii cyfrowej TVP Gorzów Wielkopolski może pochwalić się coraz większą widownią i to nie tylko z terenu województwa lubuskiego, ale także zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego! Informacje o pogodzie prezentowane są także na naszej stronie internetowej www.gorzow.tvp.pl, która sukcesywnie notuje wzrost liczby odwiedzających! Informacje o pogodzie prezentowane są także na naszej stronie internetowej www.gorzow.tvp.pl, która sukcesywnie notuje wzrost liczby odwiedzających!www.gorzow.tvp.pl

16 Oferta sponsoringu Prognozy pogody Zaprezentuj swój produkt, firmę w najlepszym czasie antenowym przy PROGNOZIE PODOGY, która niezmiennie cieszy się dużą oglądalnością! Zaprezentuj swój produkt, firmę w najlepszym czasie antenowym przy PROGNOZIE PODOGY, która niezmiennie cieszy się dużą oglądalnością! W ramach pakietu sponsorskiego proponujemy : W ramach pakietu sponsorskiego proponujemy : 60 emisji billboardów sponsorskich 60 emisji billboardów sponsorskich godz. 17.30 po Informacjach Lubuskich Flesz przed i godz. 17.30 po Informacjach Lubuskich Flesz przed i po Prognozie Pogody po Prognozie Pogody 60 emisji billboardów sponsorskich 60 emisji billboardów sponsorskich godz.18.45 po Informacjach Lubuskich przed i godz.18.45 po Informacjach Lubuskich przed i po Prognozie Pogody po Prognozie Pogody Razem 120 emisji billboardu sponsorskiego w miesiącu Razem 120 emisji billboardu sponsorskiego w miesiącu w cenie 4 000 zł netto. w cenie 4 000 zł netto.

17 Zapraszamy Zapraszamy Dział Reklamy, Marketingu i Promocji Dział Reklamy, Marketingu i Promocji TVP S.A. Oddział Gorzów Wielkopolski TVP S.A. Oddział Gorzów Wielkopolski ul. Kombatantów 34 tel./ fax +48/95/7284571 ul. Kombatantów 34 tel./ fax +48/95/7284571www.gorzow.tvp.pl


Pobierz ppt "TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE. TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google