Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE"— Zapis prezentacji:

1 TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE

2 TVP to najbardziej wiarygodne medium w Polsce

3 Polacy ufają TVP Z najnowszych badań Homo Homini wynika, że media publiczne w Polsce cieszą się zbliżonym zaufaniem do najlepiej ocenianych instytucji publicznych - policji i wojska. Polacy uważają również media publiczne za niezwykle ważne. Wśród kanałów telewizji publicznej największym zaufaniem cieszy się TVP Info. Kanał informacyjny cieszy się zaufaniem 70 procent badanych.

4 Jesteśmy częścią TVP INFO

5 Oddziały regionalne TVP

6 Zasięg Nadawania Województwo Lubuskie to powierzchnia ,88 kilometrów kwadratowych , zamieszkiwana przez mieszkańców. Duży zasięg nadawania, oraz wciąż powiększająca się widownia, nie tylko w województwie lubuskim, ale także znacznej części województw zachodniopomorskiego i dolnośląskiego to nasze atuty. Dzisiaj program TVP Gorzów Wielkopolski w jakości cyfrowej, odbierany jest przy użyciu tradycyjnej anteny, bez konieczności współpracy z kosztownymi sieciami kablowymi, których zasięg jest ograniczony.

7 Nasz zespół… W oddziale TVP w Gorzowie Wielkopolskim
oraz redakcji w Zielonej Górze zatrudniamy 70 doskonale przygotowanych i przeszkolonych pracowników i współpracowników sekcji: techniki, produkcji, marketingu, dziennikarzy oraz administracji.

8 Nasi widzowie towarzyszą nam niemal codziennie

9 Nasi widzowie wysoko cenią sobie jakość programu

10 Czas emisji TVP Gorzów (poniedziałek – piątek)
popołudniowe 17.00 – 20.00 Pasmo wieczorne 21.45 – 22.15

11 Czas emisji TVP Gorzów (sobota i niedziela)
Pasmo poranne 7.45 – 8.30 8.45 – 9.00 Pasmo popołudniowe 17.00 – 20.00 Pasmo wieczorne 21.45 – 22.15

12 Nasze programy Każdego dnia emitujemy na antenie TVP Gorzów Wielkopolski audycje informacyjne, publicystyczne, interwencyjne, relacje sportowe… Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi widzami dzięki interaktywnym programom.

13 Warto pamiętać… Reklamę telewizyjną zapamiętujemy
najczęściej bo po 3-krotnym jej obejrzeniu. Reklamę prasową po 5-krotnym. Słuchacz radia musi wysłuchać spotu aż 10 razy… Polacy oglądają telewizję przez około 4 godziny dziennie. Więcej czasu poświęcają jedynie na sen i pracę…

14 Oferujemy: Produkcję spotów reklamowych i billboardów sponsorskich.
Emisję reklam w blokach reklamowych. Sponsoring wybranych programów. Lokowanie produktów w audycjach TV. Reklamę w:, TVP1,TVP2, TVP Info, TVP Polonia, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Seriale, oraz w Oddziałach Regionalnych TVP.

15 Oferta sponsoringu „Prognozy pogody”
Teraz PROGNOZA POGODY na antenie TVP Gorzów Wielkopolski w nowej odsłonie: nowy format! nowa grafika! nowa prowadząca program, która szczegółowo informuje o stanie pogody w danym dniu w całym regionie z uwzględnieniem na mapie wszystkich 15 miast powiatowych! program przygotowywany jest we współpracy z TVP Poznań! Dodatkowo dzięki przekazywaniu sygnału telewizyjnego w technologii cyfrowej TVP Gorzów Wielkopolski może pochwalić się coraz większą widownią i to nie tylko z terenu województwa lubuskiego, ale także zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego! Informacje o pogodzie prezentowane są także na naszej stronie internetowej która sukcesywnie notuje wzrost liczby odwiedzających! 15

16 Oferta sponsoringu „Prognozy pogody”
Zaprezentuj swój produkt, firmę w najlepszym czasie antenowym przy PROGNOZIE PODOGY, która niezmiennie cieszy się dużą oglądalnością! W ramach pakietu sponsorskiego proponujemy : 60 emisji billboardów sponsorskich godz po Informacjach Lubuskich Flesz przed i po Prognozie Pogody godz po Informacjach Lubuskich przed i Razem 120 emisji billboardu sponsorskiego w miesiącu w cenie zł netto. 16

17 Zapraszamy Dział Reklamy, Marketingu i Promocji
TVP S.A. Oddział Gorzów Wielkopolski ul. Kombatantów 34 tel./ fax +48/95/


Pobierz ppt "TVP GORZÓW WIELKOPOLSKI PARTNER W BIZNESIE"

Podobne prezentacje


Reklamy Google