Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

A może… …zacząć się modlić? Medytacja a doniesienia naukowe Począwszy od lat siedemdziesiątych, nauka interesuje się wpływem medytacji na organizm, a.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "A może… …zacząć się modlić? Medytacja a doniesienia naukowe Począwszy od lat siedemdziesiątych, nauka interesuje się wpływem medytacji na organizm, a."— Zapis prezentacji:

1

2 A może… …zacząć się modlić?

3 Medytacja a doniesienia naukowe Począwszy od lat siedemdziesiątych, nauka interesuje się wpływem medytacji na organizm, a zwłaszcza na mózg. Badania są prowadzone nie tylko z pobudek religijnych, lecz także dla potrzeb naukowych, w tym – kulturoznawczych.

4 Dzięki nowym technologiom medycznym, naukowcy stwierdzili pozytywne działanie medytacji na mózg, krążenie, napięcie stresowe, nowotwory, system immunologiczny.

5 Wendy Weisel, córka dwojga ocalałych z holocaustu, doświadczała stanów lękowych, które leczyła farmakologicznie. Dwa lata temu, zaczęła medytować. Widzę niezwykłą różnicę – mówi – leki przeciwdepresyjne i regulujące ciśnienie stały się zbędne. Nie muszę ich zażywać po raz pierwszy w życiu, odkąd medytuję.

6 To nie jest jednak najważniejsze…

7 Pomyślałeś jak wyglądałby świat, gdyby każdy, kto na nim żyje, wypełnił czas jednego spotu reklamowego w telewizji swoją modlitwą?

8 …a gdyby wypełnił dwa spoty?

9 Pomyślałeś jak wyglądałoby TWOJE życie, gdybyś TY wypełnił jeden spot reklamowy w telewizji SWOJĄ modlitwą?

10 …próbowałeś?

11 Więc może… …warto zacząć się modlić?

12 Jak poznać prosty sposób modlitwy, który może zmienić Twoje życie? Internetowy kurs modlitwy metodą "LECTIO DIVINA" Weź udziału w bezpłatnym internetowym kursie modlitwy metodą "LECTIO DIVINA Kliknij: [tutaj][tutaj] Modlitwa przemieni świat… Modlitwa przemieni Twoje życie…

13 Kliknij: [tutaj][tutaj]


Pobierz ppt "A może… …zacząć się modlić? Medytacja a doniesienia naukowe Począwszy od lat siedemdziesiątych, nauka interesuje się wpływem medytacji na organizm, a."

Podobne prezentacje


Reklamy Google