Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Możesz nie wierzyć, ale te rady są naprawdę znakomite! Przeczytaj do końca - warto się czegoś nauczyć!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Możesz nie wierzyć, ale te rady są naprawdę znakomite! Przeczytaj do końca - warto się czegoś nauczyć!"— Zapis prezentacji:

1 Możesz nie wierzyć, ale te rady są naprawdę znakomite! Przeczytaj do końca - warto się czegoś nauczyć!

2 Dawaj ludziom więcej niż oczekują - niech dzięki Tobie stają się radośni. Weź za żonę/męża osobę, z którą lubisz rozmawiać. rozmawiać. Gdy się postarzejesz, postarzejesz, rozmowy będą ważniejsze od wszystkiego innego. Nie wierz we wszystko, co słyszysz, lecz dawaj wszystko, co możesz.

3 Nigdy nie wyśmiewaj marzeń innych ludzi, bo może bez swoich marzeń nie mieliby nic. Nigdy nie wyśmiewaj marzeń innych ludzi, bo może bez swoich marzeń nie mieliby nic. Gdy mówisz "KOCHAM CIĘ", niech będzie to prawdą. Gdy mówisz "PRZEBACZ", patrz rozmówcy w oczy. Zawierz MIŁOŚCI, bez niej nie można żyć.

4 Nie oceniaj nikogo według jego krewnych. Możesz zostać zraniony, lecz tylko kochając przeżyjesz w pełni swoje życie. Kochaj mocno i namiętnie... Jeśli z kimś się nie zgadzasz, walcz szlachetnie i nie używaj epitetów.

5 Gdy ktoś zada Ci pytanie, na które nie chcesz odpowiedzieć, odpowiedzieć, uśmiechnij się i zapytaj: "Dlaczego Cię to interesuje?" Mów powoli, ale myśl szybko.

6 Jeśli coś stracisz,to przynajmniej nie zaprzepaść nauki,jaka z tej straty wypływa. Pamiętaj, że wielka miłość i wielki sukces sukces kryją w sobie ogromne ryzyko. Mów "Na zdrowie", gdy słyszysz, że ktoś kicha.

7 Bądź odpowiedzialny za wszystkie swe czyny... ZAWSZE: Miej szacunek dla siebie. Miej szacunek dla innych.

8 Uśmiechaj się podnosząc słuchawkę telefonu,wtedy ten, kto dzwoni, usłyszy uśmiech w Twoim głosie. Nie pozwól, by kłótnia zniszczyła przyjaźń. Jeśli stwierdzisz, że popełniłeś błąd, to natychmiast postaraj się go naprawić.

9 TROCHĘ TROCHĘ CZASU SPĘDZAJ W SAMOTNOŚCI...


Pobierz ppt "Możesz nie wierzyć, ale te rady są naprawdę znakomite! Przeczytaj do końca - warto się czegoś nauczyć!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google