Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Edyta Chemperek & Kinga Majewska Klasa 6b Na potrzeby T.I.K.-u.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Edyta Chemperek & Kinga Majewska Klasa 6b Na potrzeby T.I.K.-u."— Zapis prezentacji:

1 Edyta Chemperek & Kinga Majewska Klasa 6b Na potrzeby T.I.K.-u

2 Czy była kiedyś taka sytuacja, że waszym dziadkom lub rodzicom nie chciało się wychodzić z domu i przez to nie brali udziału w ciekawych kursach doszkalających? Przecież w dzisiejszych czasach to takie proste! Wystarczy nauczyć ich korzystania z internetu, aby później mogli korzystać z internetowych kursów. Kursy najczęściej są bezpłatne, a za niektóre pobierane są drobne opłaty.

3 www.kursolandia.pl www.eskk.pl www.angielski-kursy.pl

4 Kursy w internecie są bardzo różnorodne. Jeśli twój dziadek interesuje się matematyką lub twoja babcia ogrodnictwem, bez problemu mogą uczestniczyć w kursach z tych dziedzin przez internet! W zależności od zainteresowań można pobierać różnorodne kursy bez wychodzenia z domu. Np.: języki obce, matematyka, fizyka, biologia, ogrodnictwo, gotowanie, historia, geografia, chemia, kurs prawa jazdy.

5 Rodzą się nowe zainteresowania. Dokształcanie w danych kierunkach. Satysfakcja ze zdobytych umiejętności. Poznanie nowych, ciekawszych form spędzania wolnego czasu.

6 My jako współczesna młodzież wiele wiemy o komputerach i biegle używamy ich na co dzień. Nasi dziadkowie niekoniecznie biegle się nimi posługują, więc warto, abyśmy ich uczyli korzystania z internetu. Możemy im pomagać znajdować interesujące strony internetowe ze szkoleniami i kursami. Na pewno się nam odwdzięczą.

7 Nie trzeba wychodzić z domu, by się czegoś nauczyć. Jest wiele ciekawych, darmowych stron z kursami internetowymi. Istnieje możliwość podjęcia kursu z wielu dziedzin. Kursy są przydatne w codziennym życiu. Warto uczyć dziadków i osoby starsze, jak korzystać z takich kursów.

8

9 Dziękujemy za uwagę !!! Kinga Majewska & Edyta Chemperek 6b


Pobierz ppt "Edyta Chemperek & Kinga Majewska Klasa 6b Na potrzeby T.I.K.-u."

Podobne prezentacje


Reklamy Google