Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Promujemy Zdrowy Tryb Życia. Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Daje nam zdrowie i lepsze samopoczucie. C o r o b i ć a b y z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Promujemy Zdrowy Tryb Życia. Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Daje nam zdrowie i lepsze samopoczucie. C o r o b i ć a b y z."— Zapis prezentacji:

1 Promujemy Zdrowy Tryb Życia

2 Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Daje nam zdrowie i lepsze samopoczucie. C o r o b i ć a b y z d r o w o ż y ć ? 1. Pobiegajmy 2. Potańczmy :P 3. Pograjmy w siatkówkę. 4. Popływajmy NIE BÓJMY SIĘ RUCHU!!!

3 W zdrowym stylu życia ważne jest też zdrowe odżywianie N i e b ó j c i e s i ę, o w o c e w a s n i e z j e d z ą. Za to wy jedzcie ich jak najwięcej

4 Warzywa, w przeciwieństwie do pizzy, mają dużo witaminek. Cebula pozytywnie wpływa na funkcjonowanie systemu odpornościowego. Por dzięki zawartości witaminy C, manganu, witaminy B6 i żelaza stabilizuje poziom cukru we krwi :P Zawarty w pomidorach potas obniża ciśnienie krwi i wpływa na prawidłową pracę mięśni.

5 Koniec z używkami :] Używkom mówimy stanowcze NIEE !!! Nie niszczmy sobie zdrowia.

6 Pozytywne nastawienie to podstawa. Uśmiechajmy się jak najczęściej :] !!!!!!!

7 Podsumowując : 1.Dużo się ruszamy. 2. Jemy owoce i warzywa. 3. Ograniczamy fastfoody. 4. Kończymy z używkami. 5. Uśmiechamy się.

8 THE END. Wykonała: Karolina Białkowska 3c


Pobierz ppt "Promujemy Zdrowy Tryb Życia. Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Daje nam zdrowie i lepsze samopoczucie. C o r o b i ć a b y z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google