Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Promocje w Hossa Finance Szanowni klienci specjalnie dla was stworzyliśmy ofertę prezentującą nasze najlepsze produkty finansowe od kredytów po ubezpieczenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Promocje w Hossa Finance Szanowni klienci specjalnie dla was stworzyliśmy ofertę prezentującą nasze najlepsze produkty finansowe od kredytów po ubezpieczenia."— Zapis prezentacji:

1 Promocje w Hossa Finance Szanowni klienci specjalnie dla was stworzyliśmy ofertę prezentującą nasze najlepsze produkty finansowe od kredytów po ubezpieczenia. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Hossa Finance

2 Kredyt Hipoteczny Niska marża - Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość uzyskania kredytu hipotecznego z obniżona marżą do 1,8% w Euro i 1,7% w PLN Prowizja 0% - przyjdź do Hossa Finance a będziesz miał możliwość uzyskania z prowizją 0% Tego jeszcze nie było! Marża 0% w pierwszym roku, Prowizja 0%, Wcześniejsza Spłata kredytu 0% - w drugim roku marża wynosi 1,6%. W ramach promocji zerowa jest też prowizja za udzielenie kredytu i nie ma opłaty z tytułu wcześniejszej spłaty (Minimalna kwota kredytu wynosi 150 000,00 zł) Do każdego kredytu hipotetycznego program do aranżacji wnętrz 3D GRATIS

3 Kredyt Samochodowy Do końca roku obniżka marży z 5,20% do 2,89% w PLN - dotyczy 20% wkładu własnego dla pojazdów nowych i używanych do lat 3 od autoryzowanego dealera. Dodatkowo przy kredycie objętym ubezpieczeniem marża wyniesie 1,89% Promocja 4 x 50% raty = 200% zysku, płacisz tylko 50% wartości 4 pierwszych rat !!

4 Kredyt Samochodowy w HF to: Dogodny okres spłat, maksymalnie do 120 miesięcy, Kredyty w walucie PLN, EUR, CHF, Uproszczoną procedurę bez zaświadczeń o dochodach już przy 0% wpłaty własnej, nawet dla 8 – letnich pojazdów, szybka decyzja kredytowa, Akceptujemy różne źródła dochodu, w tym również np. dochody z zagranicy, kontrakty menedżerskie, marynarzy, gospodarstwa rolne, Wiek kredytobiorcy od 21 lat na początku spłaty do 80 lat na koniec okresu umowy, Wyjątkowo korzystne oprocentowanie już od 6,88% w PLN, od 5,5% w CHF oraz od 6,67% w EUR, Możliwość sfinansowania kosztów ubezpieczenia pojazdu ( OC, AC, NW ), kosztów ubezpieczenia Kredytobiorców ( ubezpieczenie na życie), dodatkowego wyposażenia dla podniesienia standardu auta,

5 Kredyt Inwestycyjny Kredyt inwestycyjny z prowizją 0%, okres kredytowania do 20 lat, wybór waluty kredytu: PLN, EURO, możliwości kredytowania nowo powstałych spółek, wyłączanie do dochodu kosztów związanych z amortyzacją, kredytowanie inwestycji opierającej się o biznes plan.

6 Okres leasingu już od 24 do 84 miesięcy dla samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 ton zarówno nowych jak i używanych, Leasing dla nowych firm, Leasing samochodowy bez okazywania dokumentów finansowych, Leasing w PLN, EUR, CHF, Opłata wstępna uzależniona od kondycji finansowej firmy, już od 0% Leasing na korzystnych warunkach:

7 Oferta dostosowana do możliwości finansowych oraz danego projektu inwestycyjnego, Uproszczone procedury, szybka decyzja, minimum formalności Atrakcyjne warunki ubezpieczenia, Dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi na rynku towarzystwami leasingowymi, szybko, sprawnie i rzetelnie dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Hossa Finance działa na TERENIE CAŁEGO KRAJU !!

8 Ubezpieczenia Ponieważ w swojej ofercie posiadamy bardzo dużą ilość propozycji ubezpieczeń dobranych indywidualnie do potrzeb klienta pozwoliliśmy sobie przedstawić Państwu aktualne promocje. Niemniej jednak zapraszamy do naszej siedziby gdzie nasz specjalista wyszuka dla Państwa najlepszą ofertę.

9 Ubezpiecz mury


Pobierz ppt "Promocje w Hossa Finance Szanowni klienci specjalnie dla was stworzyliśmy ofertę prezentującą nasze najlepsze produkty finansowe od kredytów po ubezpieczenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google