Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

27 MAJA SZKOLNY WOLONTARIAT PRZEPROWADZIŁ KOLEJNĄ AKCJĘ W ROKU SZKOLNYM 2008/2009. TYM RAZEM NASZYM CELEM BYŁO PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE ZABAWY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "27 MAJA SZKOLNY WOLONTARIAT PRZEPROWADZIŁ KOLEJNĄ AKCJĘ W ROKU SZKOLNYM 2008/2009. TYM RAZEM NASZYM CELEM BYŁO PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE ZABAWY."— Zapis prezentacji:

1

2 27 MAJA SZKOLNY WOLONTARIAT PRZEPROWADZIŁ KOLEJNĄ AKCJĘ W ROKU SZKOLNYM 2008/2009. TYM RAZEM NASZYM CELEM BYŁO PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE ZABAWY DLA DZIECI Z DOMU SAMOTNEJ MATKI I DZIECKA W WARSZAWIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA DNIA DZIECKA, KTÓRY JAK KAŻDY WIE PRZYPADA …

3

4

5 CAŁĄ AKCJĘ DZIEŃ DZIECKA NADZOROWALI OPIEKUNOWIE WOLONTARIATU: p. EWELINA SZARO P. IWONA MAŁKOWSKA p. MAŁGORZATA ABRAMCZYK

6 PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEJ NASZEJ AKCJI TRWAŁY PRZEZ CAŁY MAJ. W TYM CZASIE NASI SŁUCHACZE ZBIERALI ZABAWKI, SŁODYCZE I PRZYGOTOWYWALI UPOMINKI DLA DZIECI. PONADTO TRWAŁY TEŻ PRZYGOTOWANIA DO ZABAWY, BO TRZEBA ZAZNACZYĆ, ŻE DZIECI TO BARDZO WYMAGAJĄCY ODBIORCY I PROGRAM ARTYSTYCZNY MUSIAŁ BYĆ DOPIĘTY NA OSTATNI GUZIK. TU JAK ZWYKLE MOGLIŚMY LICZYĆ NA NASZYCH WOLONTARIUSZY, KTÓRZY PO PRZYBYCIU NA MIEJSCE, OCHOCZO RUSZYLI DO ZABAWY Z MALUCHAMI.

7 POCZĄTKOWO PLANOWALIŚMY PRZEPROWADZIĆ ZABAWĘ W OGRODZIE, KTÓRY NALEŻY DO DOMU SAMOTNEJ MATKI, ALE PLANY POKRZYŻOWAŁA NAM POGODA. CÓŻ, NIE NA WSZYSTKO MAMY WPŁYW. FAKT TEN OCZYWIŚCIE NIE SPOWODOWAŁ ODWOŁANIA ZABAWY. CZEKAŁA PRZECIEŻ NA NAS GROMADKA DZIECI… NIE MOGLIŚMY ICH ZAWIEŚĆ!

8 BYŁO WIELE ZABAW, ALE BEZKONKURENCYJNIE FURRORĘ ZROBIŁA CHUSTA ANIMACYJNA, KTÓRĄ PRZYNIÓSŁ NASZ WOLONTARIUSZ P. ROBERT WITEK Z KLASY 1R I PRZEPROWADZIŁ WIELE ZABAW Z JEJ UDZIAŁEM, ANGAŻUJĄC ZARÓWNO DZIECI, MAMY, JAK I SAMĄ PANIĄ DYREKTOR!

9 A NA KOŃCU BYŁY OCZYWIEŚCIE UPOMINKI PRZYGOTOWANE WCZEŚNIEJ PRZEZ NASZYCH WOLONTARIUSZY I WIELKA RADOŚĆ DZIECI ORAZ ICH MAM. ALE WYKUPIĆ JE NIE BYŁO TAK ŁATWO. TRZEBA BYŁO SIEGNĄĆ DO PAMIĘCI I PRZYPOMNIEĆ SOBIE WIERSZE I PIOSENKI, A TAKŻE PRZEPIS NA PYSZNE CIASTO … DO TEGO NIEKTÓRZY MUSIELI TROSZECZKĘ SIĘ POGIMNASTYKOWAĆ I ZROBIĆ KILKA POMPEK, PRZYSIADÓW LUB ZATAŃCZYĆ OBERKA!

10 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z AKCJI DZIEŃ DZIECKA WSZYSTKIM NASZYM WOLONTARIUSZOM ORAZ OSOBOM, KTÓRE POZYTYWNIE ODNIOSŁY SIĘ DO NASZEJ AKCJI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!! SZKOLNY WOLONTARIAT

11 NA KONIEC JESZCZE KRÓTKIE OGŁOSZENIE: Na końcu życia będziemy sądzeni z miłości WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO NASZYCH AKCJI, ZAPRASZAMY OD WRZEŚNIA DO WSPÓŁPRACY. PODZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI. BYĆ MOŻE WOLONTARIAT OKAŻE SIĘ TWOIM POMYSŁEM NA ODNALEZIENIE SWOJEGO MIEJSCA W NASZEJ SZKOLE, A MOŻE I W ŻYCIU … OPIEKUNOWIE WOLONTARIATU


Pobierz ppt "27 MAJA SZKOLNY WOLONTARIAT PRZEPROWADZIŁ KOLEJNĄ AKCJĘ W ROKU SZKOLNYM 2008/2009. TYM RAZEM NASZYM CELEM BYŁO PRZYGOTOWANIE I PRZEPROWADZENIE ZABAWY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google