Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zlot na 100-lecie harcerstwa – to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie… Możemy być uczestnikami bardzo wyjątkowego Zlotu, czegoś co dla każdego zucha, harcerza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zlot na 100-lecie harcerstwa – to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie… Możemy być uczestnikami bardzo wyjątkowego Zlotu, czegoś co dla każdego zucha, harcerza."— Zapis prezentacji:

1

2 Zlot na 100-lecie harcerstwa – to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie… Możemy być uczestnikami bardzo wyjątkowego Zlotu, czegoś co dla każdego zucha, harcerza i instruktora będzie wspaniałą przygodą i ogromnym przeżyciem… nie dopuśćmy, aby nas tam zabrakło… razem stwórzmy Lubuskie Gniazdo Zlotowe i zapiszmy kolejne strony w historii harcerstwa…

3 Zlot w Krakowie Termin: 16-25.VIII.2010 r. Miejsce: Krakowskie Błonia Koszt: 450 zł wpisowe + ok. 150 zł (koszty logistyczne i programowe, w tym dojazd) Dla kogo: każdy z hufców wystawia 40 osobową reprezentację tj. 4 x 10 osób

4 Warunki uczestnictwa w Zlocie: Należy zebrać zastęp 9 osób + 1 pełnoletni opiekun – hufiec wystawia 4 zastępy Skład drużyny Zlotowej musi zatwierdzić właściwy komendant hufca Należy wykonać wszystkie zadania przedzlotowe! Po wykonaniu zadań przedzlotowych otrzymać rekomendację Komendanta Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP do uczestnictwa w Zlocie

5 Regulamin uczestnika Zlotu reprezentującego Chorągwie Ziemi Lubuskiej ZHP 1.Uczestnik Zlotu musi być członkiem ZHP zarejestrowanym w Ewidencji 2.Uczestnik Zlotu musi mieć opłacone składki za rok harcerski 2009/2010 3.Uczestnik Zlotu musi posiadać kompletne umundurowanie zgodne z Regulaminem mundurowym obowiązującym w ZHP 4.Uczestnik Zlotu musi wziąć czynny udział w realizacji zadań przedzlotowych 5.Uczestnik Zlotu powinien przestrzegać Prawa Harcerskiego oraz godnie reprezentować środowisko, z którego pochodzi.

6 Zadania przedzlotowe 1.Zrealizujcie min. 2 zadania z propozycji programowej GK ZHP DZIESIĘĆ KROKÓW DO STULECIA. 2.Zróbcie proporzec Waszej drużyny zlotowej. 3.Ze Stuletniej szafy – poszperajcie w szafach Waszych rodziców, dziadków i umundurujcie jednego z Waszych harcerzy, tak jak to było kiedyś… 4.Niech Wasza drużyna zlotowa będzie współorganizatorem imprezy hufcowej z okazji 100-lecia harcerstwa. 5.Wraz ze swoją drużyną zlotową weźcie udział w imprezie z okazji 100- lecia harcerstwa organizowanej przez inny hufiec. 6.Przygotujcie wystawę przybliżającą100-lecie harcerstwa w jednej ze szkół, w centrum kultury czy też w urzędzie. 7.Zróbcie harcerskie drzewo genealogiczne kilku członków Waszej drużyny zlotowej. 8.Wymyślcie okrzyk lub hasło, które będzie towarzyszyło nam podczas Zlotu w Krakowie. Zróbcie wspólne zdjęcie z dużym transparentem i prześlijcie je do KCh Ziemi Lubuskiej ZHP. 9.Wraz z drużyną zlotową weźcie udział w Zlocie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP, który odbędzie się w połowie czerwca 2010r. w Gorzowie Wlkp.

7 Podsumowanie Szczegóły dotyczące zadań np. rozmiary proporca i terminy wykonania zadań zostaną podane z początkiem października!

8 W telegraficznym skrócie… Chcesz wziąć udział w Zlocie? 1.Opłać składki 2.Znajdź 39 chętnych z Twojego hufca i stwórzcie drużynę zlotową. 3.Weź udział w wykonaniu zadań przedzlotowych 4.I odliczaj dni do Zlotu 100-lecia!!! POWODZENIA!!


Pobierz ppt "Zlot na 100-lecie harcerstwa – to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie… Możemy być uczestnikami bardzo wyjątkowego Zlotu, czegoś co dla każdego zucha, harcerza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google