Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód. W dniach 16-18 stycznia w Domu Spotkań w Mierzynie zorganizowaliśmy biwak szkoleniowy, podczas którego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód. W dniach 16-18 stycznia w Domu Spotkań w Mierzynie zorganizowaliśmy biwak szkoleniowy, podczas którego."— Zapis prezentacji:

1 7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód

2

3 W dniach 16-18 stycznia w Domu Spotkań w Mierzynie zorganizowaliśmy biwak szkoleniowy, podczas którego mieliśmy wypad w nocy terenami Puszczy Noteckiej oraz zajęcia z musztry, symboliki, historii, pionierki oraz terenoznawstwa. W biwaku uczestniczyło 14 osób.

4 W dniu 21 lutego 2007 r. drużyna wzięła udział w hufcowych obchodach Dnia Mysli Braterskiej w Łowyniu. Wystawiliśmy 12 – osobową ekipę.

5 Mistrzostwa Hufca w Biegach na Orientację odbyły się 17.03.2007 r. Meta znajdowała się nad Głęboczkiem. Udało nam się tam dojść, niektórym nawet na czas.

6 W dniach 27 – 29 kwietnia 2007 r. uczestniczyliśmy w rajdzie w Śmiglu, organizowanym przez zaprzyjaźnioną drużynę 11 HDWP Stokrotka. Organizatorzy zapewnili nam moc atrakcji zarówno nocą, jak i w dzień. Po przejściu 35 km padaliśmy ze zmęczenia, ale przede wszystkim z wrażeń!!! W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 3 miejsce.

7 XI Rajd Harcerski Honker W dniach 11 – 13 maja 2007 r. uczestniczyliśmy w kolejnym rajdzie, tym razem organizowanym przez 20 DH Lotna z Myśliborza, który był impreza fabularna całości poświęcona bitwie o Monte Cassino. Pogoda nie dopisała, ale pomimo padającego deszczu bawiliśmy się pysznie! No i zajęliśmy 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej!!!

8 I znowu na Grunwald... Zostaliśmy nominowani do Tytułu Drużyny Grunwaldzkiej! Warunkiem nadania Tytułu jest udział w Zlocie Grunwaldzkim, na którym oczywiście nas nie zabraknie! Będzie to już nasz 14 Tytuł!!

9 Paczka dla dzieci z Afganistanu i Iraku, to akcja charytatywna organizowana wespół przez 11 Lubuską Dywizję Kawalerii Pancernej i Komendę Chorągwi Ziemi Lubuskiej, do której przystąpiliśmy, w efekcie czego do Iraku i Afganistanu posłano duży karton pełen maskotek ect!!!

10 To oczywiście tylko kilka wybranych działań, których podjęliśmy się w trakcie minionego półrocza!!!


Pobierz ppt "7 Drużyna Harcerska Dragon Hufiec Międzychód. W dniach 16-18 stycznia w Domu Spotkań w Mierzynie zorganizowaliśmy biwak szkoleniowy, podczas którego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google