Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Strona internetowa projektu:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Strona internetowa projektu:"— Zapis prezentacji:

1 Strona internetowa projektu: www.gramywrade.pl
GRAMY W RADĘ, DAMY RADĘ ! Innowacyjny program edukacji i aktywizacji obywatelskiej młodzieży współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Strona internetowa projektu:

2 Celem Gry jest Poznanie idei, zasad oraz doświadczenie korzyści płynących z funkcjonowania samorządności młodzieżowej. Rozwijanie potencjału młodych ludzi. Reprezentowanie interesów młodzieżowych wobec instytucji rządowych i samorządowych. Działanie na rzecz integracji i współpracy środowisk młodzieżowych i twórczych

3 Czas trwania projektu Projekt trwa od września 2013 do czerwca 2014 roku. W grze bierze udział 30 drużyn młodzieżowych z województwa podlaskiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

4 PolnaCREW Nazywamy się PolnaCREW. Naszą grupę można znaleźć na
facebooku:

5 DLACZEGO POLNA ? DLACZEGO POLNACREW ?
Polna to nazwa ulicy, przy której znajduje się budynek naszej szkoła, a poza tym w społeczności naszego miasta termin „polna’’ jest bezpośrednio kojarzony z naszym liceum. DLACZEGO POLNACREW ? Nazwa naszej drużyny jest grą słów: Polna + Crew (z ang. ekipa) czyli w wolnym tłumaczeniu Ekipa z Polnej. Można to również interpretować, jako „polna krew’’, co oznacza, że grupa jest jak tętniąca krew w organizmie naszej szkoły i społeczności Działdowa.

6 Jakie wyzwania nas czekają?
W ciągu roku szkolnego zmierzymy się: z serią wyzwań, dzięki którym poznamy zasady działania Młodzieżowej Rady Gminy, Miasta bądź Powiatu. Będziemy tworzyć wspólne inicjatywy, promować swoje pomysły i organizować lokalną społeczność.

7 Nagrody do wygrania Zwycięskie drużyny projektu napiszą wspólną książkę i nakręcą film o swoich działaniach.

8 Grupę młodzieżową w naszej szkole tworzy 15 uczniów z klas pierwszych i drugich
Patrycja Żelewska Marysia Laskowska Mateusz Kłosowski Edyta Pawluk Patrycja Szamborska Zuzanna Piekarska Weronika Kasprzak Angelika Siedlecka Hubert Lemański Julia Młodzianowska Darek Janiszewski Karolina Rutecka Milena Niedzielska Mirella Szafrańska Paweł Żujewski Tutorem grupy jest p. Iwona Malik

9 Zachęcamy do wspólnego działania na rzecz projektu oraz współpracy na linii uczeń- nauczyciel. 


Pobierz ppt "Strona internetowa projektu:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google