Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GRAMY W RADĘ, DAMY RADĘ ! Innowacyjny program edukacji i aktywizacji obywatelskiej młodzieży współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GRAMY W RADĘ, DAMY RADĘ ! Innowacyjny program edukacji i aktywizacji obywatelskiej młodzieży współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego."— Zapis prezentacji:

1 GRAMY W RADĘ, DAMY RADĘ ! Innowacyjny program edukacji i aktywizacji obywatelskiej młodzieży współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Strona internetowa projektu:

2 Celem Gry jest Poznanie idei, zasad oraz doświadczenie korzyści płynących z funkcjonowania samorządności młodzieżowej.Poznanie idei, zasad oraz doświadczenie korzyści płynących z funkcjonowania samorządności młodzieżowej. Rozwijanie potencjału młodych ludzi.Rozwijanie potencjału młodych ludzi. Reprezentowanie interesów młodzieżowych wobec instytucji rządowych i samorządowych.Reprezentowanie interesów młodzieżowych wobec instytucji rządowych i samorządowych. Działanie na rzecz integracji i współpracy środowisk młodzieżowych i twórczychDziałanie na rzecz integracji i współpracy środowisk młodzieżowych i twórczych

3 Czas trwania projektu Projekt trwa od września 2013 do czerwca 2014 roku.Projekt trwa od września 2013 do czerwca 2014 roku. W grze bierze udział 30 drużyn młodzieżowych z województwa podlaskiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego.W grze bierze udział 30 drużyn młodzieżowych z województwa podlaskiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

4 PolnaCREW Nazywamy się PolnaCREW. Naszą grupę można znaleźć na facebooku: facebooku:

5 DLACZEGO POLNA ? Polna to nazwa ulicy, przy której znajduje się budynek naszej szkoła, a poza tym w społeczności naszego miasta termin polna jest bezpośrednio kojarzony z naszym liceum.Polna to nazwa ulicy, przy której znajduje się budynek naszej szkoła, a poza tym w społeczności naszego miasta termin polna jest bezpośrednio kojarzony z naszym liceum. DLACZEGO POLNACREW ? Nazwa naszej drużyny jest grą słów: Polna + Crew (z ang. ekipa) czyli w wolnym tłumaczeniu Ekipa z Polnej. Można to również interpretować, jako polna krew, co oznacza, że grupa jest jak tętniąca krew w organizmie naszej szkoły i społeczności Działdowa.Nazwa naszej drużyny jest grą słów: Polna + Crew (z ang. ekipa) czyli w wolnym tłumaczeniu Ekipa z Polnej. Można to również interpretować, jako polna krew, co oznacza, że grupa jest jak tętniąca krew w organizmie naszej szkoły i społeczności Działdowa.

6 Jakie wyzwania nas czekają? W ciągu roku szkolnego zmierzymy się:W ciągu roku szkolnego zmierzymy się: z serią wyzwań, dzięki którym poznamy zasady działania Młodzieżowej Rady Gminy, Miasta bądź Powiatu. Będziemy tworzyć wspólne inicjatywy, promować swoje pomysły i organizować lokalną społeczność.Będziemy tworzyć wspólne inicjatywy, promować swoje pomysły i organizować lokalną społeczność.

7 Nagrody do wygrania Zwycięskie drużyny projektu napiszą wspólną książkę i nakręcą film o swoich działaniach.

8 Grupę młodzieżową w naszej szkole tworzy 15 uczniów z klas pierwszych i drugich Patrycja ŻelewskaMarysia LaskowskaPatrycja ŻelewskaMarysia Laskowska Mateusz KłosowskiEdyta PawlukMateusz KłosowskiEdyta Pawluk Patrycja Szamborska Zuzanna PiekarskaPatrycja Szamborska Zuzanna Piekarska Weronika Kasprzak Angelika SiedleckaWeronika Kasprzak Angelika Siedlecka Hubert Lemański Julia MłodzianowskaHubert Lemański Julia Młodzianowska Darek JaniszewskiDarek Janiszewski Karolina RuteckaKarolina Rutecka Milena NiedzielskaMilena Niedzielska Mirella SzafrańskaMirella Szafrańska Paweł ŻujewskiPaweł Żujewski Tutorem grupy jest p. Iwona Malik

9 Zachęcamy do wspólnego działania na rzecz projektu oraz współpracy na linii uczeń- nauczyciel. Zachęcamy do wspólnego działania na rzecz projektu oraz współpracy na linii uczeń- nauczyciel.


Pobierz ppt "GRAMY W RADĘ, DAMY RADĘ ! Innowacyjny program edukacji i aktywizacji obywatelskiej młodzieży współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google