Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja oferty przedsiębiorcy. Doradztwo dziennikarskie ● doradzanie w tematyce dziennikarstwa prasowego i tworzenie tekstów prasowych na zlecenie,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja oferty przedsiębiorcy. Doradztwo dziennikarskie ● doradzanie w tematyce dziennikarstwa prasowego i tworzenie tekstów prasowych na zlecenie,"— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja oferty przedsiębiorcy

2 Doradztwo dziennikarskie ● doradzanie w tematyce dziennikarstwa prasowego i tworzenie tekstów prasowych na zlecenie, ● współpraca w zagadnieniu tworzenia zawartości do portalu informacyjnego, strony internetowej, ● doradzanie w organizowaniu szkoleń tworzenia własnego warsztatu pracy przez dziennikarza, w tym prowadzenie archiwum materiałów źródłowych i profesjonalnego wyszukiwania materiałów do tekstu dziennikarskiego, ● doradztwo i pomoc w tworzeniu pism do organów administracji publicznej.

3 Przykład tekstu sponsorowanego

4 Archiwa, archiwizacja, dokument ● konsultacje w sprawie wymagań dot. pomieszczenia magazynu przeznaczonego do przechowywania dokumentacji, ● konsultacje i pomoc w stworzeniu instrukcji kancelaryjnej, jednolitego wykazu rzeczowego akt i instrukcji przechowywania dokumentacji, ● konsultacje w zakresie przechowywania dokumentacji osobowo-płacowej, ● doradztwo w sposobie poszukiwania dokumentacji osobowo-płacowej ● doradztwo w zakresie tworzenia elektronicznego obiegu dokumentów, archiwum prasowego lub archiwum zdjęć (doświadczenie z aplikacjami w systemie archiwalnym FINN8SQL I iMedia - teksty i zdjęcia) ● szkolenia, w tym dla pracowników administracji publicznej oraz dla dziennikarzy prasowych z tworzenia warsztatu pracy.

5 Ubezpieczenia na życie Doradztwo dotyczące indywidualnych i grupowych polis ubezpieczeniowych: ● ubezpieczenia domu i majątku, ● PZU Zdrowie (grupowe ubezpieczenia ambulatoryjne, lekowe i szpitalne), ● Ubezpieczenia na życie w PZU, w tym: PZU Twoja Ochrona, PZU Ochrona Życia, Oszczędzanie i ochrona życia (2 w 1), Ochrona wypadkowa, Ochrona i kapitał dziecka (2 w 1), ● PZU dla firm, w tym: Grupowe ubezpieczenie pracownicze typu P Plus, Grupowe ubezpieczenie życie Pełnia Życia.

6 PROPOZYCJA? TY WIESZ, CZEGO CHCESZ Życie, zdrowie, majątek? Chcesz? Przyjdź, jeśli już wiesz!


Pobierz ppt "Prezentacja oferty przedsiębiorcy. Doradztwo dziennikarskie ● doradzanie w tematyce dziennikarstwa prasowego i tworzenie tekstów prasowych na zlecenie,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google