Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„KINDERPLANETA dla najmłodszych”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„KINDERPLANETA dla najmłodszych”"— Zapis prezentacji:

1 „KINDERPLANETA dla najmłodszych”
Sołtys wraz z Radą Sołecką Fundacja AVIVA

2 NASZA WIEŚ - Dobry Dobry (niem. Döbern)to mała miejscowość położona na terenach zielonej Warmii. Dookoła otaczają ją lasy, a przez sam środek płynie rzeczka z małym wodospadem. Obecnie wieś liczy 299 mieszkańców. Źródło:

3 NASZA WIEŚ - Dobry Jest to wieś sołecka położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Godkowo. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa elbląskiego. Dobry Źródło:

4 Głównymi atutami wsi jest:
NASZA WIEŚ - Dobry Głównymi atutami wsi jest: gotycki Kościół pw. Matki Boskiej Królowej polski z początku XV w., Gminne Gimnazjum przy którym powstał punkt Przedszkolny, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Dom Bankietowo-Weselny. Źródło:

5 NASZ PROBLEM Dobry jest usytuowany na pograniczu trzech gmin, przez co często jest pomijany w ramach większych inwestycji. Mieszkańcy wsi sami chcieli stworzyć plac zabaw, wykorzystując pieniądze z funduszu sołeckiego. Niestety otrzymana kwota starczyła na zakup jedynie trzech atrakcji. Często się zdarza, że dzieci muszą stać w kolejce, aby skorzystać z dostępnych zabawek.

6 NASZ POMYSŁ Z inicjatywy Sołtysa i członków Rady Sołeckiej naszej wsi powstał pomysł, aby z pomocą Fundacji AVIVA stworzyć tytułową KINDERPLANETĘ dla najmłodszych mieszkańców. Głównym celem projektu jest stworzenie nowoczesnego kącika zabaw dla maluchów, który mógłby zostać "podpięty" pod teren naszego obecnego placu zabaw.

7 ZACHĘCAMY Chcielibyśmy, aby było to przytulne miejsce skierowane zarówno dla maluchów, jak i ich młodych rodziców, gdzie można spędzić niezapomniane chwile z rodziną. Dlatego powinno to być miejsce inspirujące, pobudzające kreatywność i wyobraźnię dzieci. Źródło:

8 DZIĘKUJEMY I PROSIMY O GŁOSY
DZIĘKUJEMY I PROSIMY O GŁOSY Sołtys wraz z Radą Sołecką


Pobierz ppt "„KINDERPLANETA dla najmłodszych”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google