Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stał się drugim domem dla dzieci od 3-5 lat, które polubiły przedszkole i chętnie do niego przychodzą a wszystko dzięki Fundacji Ekologicznej Wychowanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stał się drugim domem dla dzieci od 3-5 lat, które polubiły przedszkole i chętnie do niego przychodzą a wszystko dzięki Fundacji Ekologicznej Wychowanie."— Zapis prezentacji:

1

2 Stał się drugim domem dla dzieci od 3-5 lat, które polubiły przedszkole i chętnie do niego przychodzą a wszystko dzięki Fundacji Ekologicznej Wychowanie i Sztuka ELEMENTARZ z Katowic. Fundacja umożliwiła równe szanse edukacyjne małym Bezmiechowianom uruchamiając ośrodek w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18 Pilotów odwiedzających szkołę i Medalistów Lilienthalla

19 ChodaczkiŁakomczuch

20 Panią Burmistrz, księżySołtysów wsi Bezmiechowa

21

22

23

24

25 W prezentacji przedstawiłyśmy niektóre aspekty naszej pracy dydaktyczno- wychowawczej. Te fragmentaryczne obrazy są dowodem, że dzieci stają się śmielsze, potrafią ze sobą współpracować i żyć w zespole, poznawać najbliższe środowisko a także podejmować działania, które w przyszłości ułatwią im naukę w szkole. W imieniu rodziców i własnym serdecznie dziękujemy Fundacji ELEMENTARZ za to, że po wielu latach w Bezmiechowej znów powstał oddział przedszkolny dla najmłodszych. Zofia Przygórzewska Ewelina Baran


Pobierz ppt "Stał się drugim domem dla dzieci od 3-5 lat, które polubiły przedszkole i chętnie do niego przychodzą a wszystko dzięki Fundacji Ekologicznej Wychowanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google