Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

18 lat Gminy Łęczyca- wywiad z Panem Krzysztofem Królakiem

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "18 lat Gminy Łęczyca- wywiad z Panem Krzysztofem Królakiem"— Zapis prezentacji:

1 18 lat Gminy Łęczyca- wywiad z Panem Krzysztofem Królakiem
Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej 18 lat Gminy Łęczyca- wywiad z Panem Krzysztofem Królakiem

2 Prezentacja postaci Wywiad został przeprowadzony z Panem Krzysztofem Królakiem, mieszkańcem wsi Leźnica Mała. Pan Królak jest strażakiem w Państwowej Pożarnej w Łęczycy. Pełni obecnie funkcje Radnego Gminy Łęczyca.

3 Wywiad - Jak układa się współpraca Pana z władzami gminy, radnymi, sołtysami i mieszkańcami gminy? - Mogę powiedzieć, że dobrze. Wspólnie z pozostałymi radnymi staramy się, żeby było jak najlepiej w naszej gminie. Jak na początku wyglądała organizacja samorządu gminnego? Do końca 1991 roku gmina wiejska Łęczyca była połączona z miastem Łęczyca. Natomiast od stycznia 1992 roku powstały dwie oddzielne gminy: Gmina Miasto Łęczyca oraz Gmina Wiejska Łęczyca. Czy uważa Pan, że przez ostatnie 20 lat, gmina się zmieniła na lepsze czy na gorsze? Proszę podać przykłady. Moim zdaniem gmina zmieniła się i na lepsze, gdyż zaczęto realizować potrzeby większości lokalnego społeczeństwa.

4 Drogi Do tej pory w naszej gminie udało się przebudować drogi w Zdunach, Wincentowie i Topoli Szlacheckiej. W tym roku przebudowa dróg ma być dokonana w Pilchach i na Kobylaku t. j. w Leźnicy Małej.

5 (Ochotnicza Straż Pożarna)
OSP Leźnica Mała (Ochotnicza Straż Pożarna) Dokonano także termomodernizacji budynku OSP i został oddany do użytku nowy samochód przystosowany do akcji ratowniczych.

6 Oświata Jednym z największych przedsięwzięć w gminie była budowa Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej, a także Wiejskiego Centrum Kultury i Sportu w Wilczkowicach

7 Utylizacja Śmieci W naszej gminie jest prowadzona segregacja śmieci oraz ich utylizacja. W całej gminie istnieje 40 punktów, gdzie są postawione kontenery na śmieci takie jak: szkło, plastik, czy papier. Niestety w gminie pojawia się też problem z nielegalnymi wywozami śmieci.

8 W skład Zespołu Projektowego wchodzą…
Adrian Brygier 1995 r. klasa 2 gimnazjum Maksymilian Włodarczyk 1995 r. klasa 2 gimnazjum Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej Jolanta Kuropatwa Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "18 lat Gminy Łęczyca- wywiad z Panem Krzysztofem Królakiem"

Podobne prezentacje


Reklamy Google