Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co powinno się zmienić w Twojej szkole, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi Klasa IIIa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co powinno się zmienić w Twojej szkole, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi Klasa IIIa."— Zapis prezentacji:

1 Co powinno się zmienić w Twojej szkole, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi
Klasa IIIa

2 Rodzina -> dziecko Wspólne spędzanie wolnego czasu. Rodzice powinni więcej czasu poświęcać swoim dzieciom. Dla dziecka jest to bardzo ważne, gdy rodzice spędzają z nim dużo czasu. Rozmowy. Rodzice powinni więcej czasu poświęcać na rozmowy z dziećmi. Rodzice czasem nie wiedzą, że ich dzieci mają jakiś problem i chcą pogadać, ale się wstydzą tego. Dlatego rodzicie sami od siebie czasem powinni porozmawiać z dziećmi co ich dręczy i być na bieżąco z ich problemami. - Pomoc w lekcjach. Niektóre dzieci nie radzą sobie zbytnio z zadaniami domowymi. Nikt nie jest Alfą i Omegą a szczególnie dzieci, i nie mogą rozumieć wszystkich zadań domowych. Dlatego tez rodzice powinni pomagać im w odrabianiu lekcji. Dzięki temu poprawią relacje z dziećmi.

3

4

5

6 Koledzy Organizowanie świetlic, gdzie młodzież może się spotykać. Organizowanie świetlic to bardzo dobry pomysł. Młodzież zamiast siedzieć w domu przed komputerem, bądź telewizorem mogłaby spędzać czas w świetlicach i robić ciekawsze rzeczy. - Budowa placów zabaw. Małe dzieci często nie mają gdzie się bawić. Budowa placów zabaw umożliwiłaby dzieciom bezpieczną zabawę. - Pomoc w rozwijaniu pasji młodzieży. Dorośli powinni pomagać młodzieży w rozwijaniu sowich pasji. Powinni zapisywać ich na jakieś kółka zainteresowań, do klubów itp. Dzięki temu młodzież będzie rozwijać swoje marzenia, hobby.

7

8

9


Pobierz ppt "Co powinno się zmienić w Twojej szkole, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi Klasa IIIa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google