Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I rok SUM. Człowiek jest wielki Nie przez to, co ma, Nie przez to, kim jest, Lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II.

Коpie: 1
I rok SUM. Człowiek jest wielki Nie przez to, co ma, Nie przez to, kim jest, Lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I rok SUM. Człowiek jest wielki Nie przez to, co ma, Nie przez to, kim jest, Lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II."— Zapis prezentacji:

1 I rok SUM

2 Człowiek jest wielki Nie przez to, co ma, Nie przez to, kim jest, Lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

3

4

5

6 liczba16

7 Hospitacja Celem jest poznanie: dzieci i młodzieży, sposobów prowadzenia lekcji wychowania fizycznego, warunków pracy szkoły w zakresie wychowania fizycznego oraz ilustracja zagadnień omawianych na zajęciach z metodyki wychowania fizycznego

8

9 Samodzielne prowadzenie przez studenta zajęć wychowania fizycznego. liczba - 20 Student zobowiązany jest do starannego opracowania osnowy lekcji wychowania fizycznego. Osnowa jest podstawą dopuszczenia studenta do samodzielnego prowadzenia lekcji wychowania fizycznego

10 liczba 6

11

12 liczba 6

13

14 liczba 6

15

16 1) Wywiad z dyrektorem szkoły 2) Wywiad z nauczycielami wychowania fizycznego 3) Wywiad z pedagogiem lub psychologiem 4) Wywiad z pracownikami szkolnej służby zdrowia (lekarz, pielęgniarka)

17 UWAGA

18 Wytyczne do sprawozdania: a) uwagi dotyczące programu praktyki, b) uwagi dotyczące realizacji zadań wynikających z programu praktyk, c) uwagi dotyczące dotychczasowego stanu swego przygotowania do asystowania i samodzielnego prowadzenia zajęć z zakresu wychowania fizycznego w szkole, d) trudności i osiągnięcia w pracy z uczniami, e) propozycje dotyczące usprawnienia procesu przygotowania studentów do pracy dydaktyczno- wychowawczej w szkole podstawowej, f) zestawienie liczbowe wykonania programu praktyk dotyczące: poznania uczniów, warunków szkoły, ilości hospitacji, asystowania i prowadzenia lekcji, innych czynności zrealizowanych w szkole.

19 ZESZYT ze sprawozdaniem OCENA STUDENTA PRZEZ NAUCZYCIELA WF PROTOKÓŁ Z LEKCJI EGZAMINACYJNEJ + konspekt lekcji egzaminacyjnej (NA ODDZIELNEJ KARTCE) UMOWY

20 na podstawie Małego Księcia Antoinea de Saint-Exupery 1. Zobacz dobro w każdym dziecku. 2. Oswoić znaczy stworzyć więzy. Jeśli mnie oswoisz będziemy się nawzajem potrzebowali. 3. Należy wymagać tego, co można otrzymać. 4. Mam prawo żądać posłuszeństwa, jeśli moje polecenia są rozsądne. 5. Oczy są często ślepe, należy szukać sercem. 6. Śmiech jest dla życia, jak studnia na pustyni. 7. Zamiast tępić zło, lepiej szerzyć dobro. 8. Kto poniża sam jest niski 9. Powinieneś sądzić według czynów, a nie słów. 10. Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz siebie dobrze osądzić będziesz naprawdę mądry.


Pobierz ppt "I rok SUM. Człowiek jest wielki Nie przez to, co ma, Nie przez to, kim jest, Lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II."

Podobne prezentacje


Reklamy Google