Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BEZPIECZNA DROGA Z RADAMI SPONGEBOBA II EDYCJA. PIESZYROWERZYSTA PASAŻER AUTA Bezpieczna droga z radami SpongeBoba wyrobienie u najmłodszych dzieci nawyku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BEZPIECZNA DROGA Z RADAMI SPONGEBOBA II EDYCJA. PIESZYROWERZYSTA PASAŻER AUTA Bezpieczna droga z radami SpongeBoba wyrobienie u najmłodszych dzieci nawyku."— Zapis prezentacji:

1 BEZPIECZNA DROGA Z RADAMI SPONGEBOBA II EDYCJA

2 PIESZYROWERZYSTA PASAŻER AUTA Bezpieczna droga z radami SpongeBoba wyrobienie u najmłodszych dzieci nawyku bezpiecznego zachowania na drodze uświadomienie najmłodszym zagrożeń w ruchu drogowym przekazanie dzieciom wiedzy na temat prawidłowych zasad zachowania bezpieczeństwa na ulicy CELE KAMPANII :

3 Bezpieczna droga z radami SpongeBoba JAK DOTRZEĆ DO DZIECI? 1. Zajęcia w szkołach i przedszkolach

4 Bezpieczna droga z radami SpongeBoba JAK DOTRZEĆ DO DZIECI? 2. Strona internetowa www.nick.com.pl/rady

5 Bezpieczna droga z radami SpongeBoba JAK DOTRZEĆ DO DZIECI? 3. Kampania na bilbordach, plakatach i w mediach

6 Bezpieczna droga z radami SpongeBoba JAK DOTRZEĆ DO DZIECI? 4. Zwiększmy widoczność dzieci po zmierzchu

7 Bezpieczna droga z radami SpongeBoba JAK DOTRZEĆ DO DZIECI? 5. Przepisowy ruch drogowy – śpiewajmy razem z dziećmi

8 Nowością tegorocznej edycji jest edukacyjna gra mobilna, poświęcona bezpieczeństwu na drodze. Na stronie internetowej www.nick.com.pl/rady dzieci i rodzice znajdą link do pobrania aplikacji z AppStore i Android Marketwww.nick.com.pl/rady Bezpieczna droga z radami SpongeBoba 6. Gra na telefon komórkowy

9 ORGANIZATORZY: KOMENDA GŁÓWNA POLICJI NICKELODEON POLSKA PARTNERZY: MAMO TO JA PRZEDSZKOLAK STROER Bezpieczna droga z radami SpongeBoba

10 BEZPIECZNA DROGA Z RADAMI SPONGEBOBA II EDYCJA


Pobierz ppt "BEZPIECZNA DROGA Z RADAMI SPONGEBOBA II EDYCJA. PIESZYROWERZYSTA PASAŻER AUTA Bezpieczna droga z radami SpongeBoba wyrobienie u najmłodszych dzieci nawyku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google