Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu Safer Internet, ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu Safer Internet, ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu."— Zapis prezentacji:

1

2 ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu Safer Internet, ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Tegoroczną edycję DBI patronatem objęła Viviane Reding, unijny Komisarz ds. Mediów i Społeczeństwa Informacyjnego.

3 DBI W Polsce DBI już po raz trzeci organizowany jest przez: - Fundację Dzieci Niczyje - Fundację Dzieci Niczyje oraz - NASK, Safer Internet organizacje odpowiedzialne za realizację programu Safer Internet w Polsce. Fundacja Grupy TP Głównym Partnerem DBI 2007 jest Fundacja Grupy TP.

4 W naszej szkole Program bezpieczeństwa w sieci jest realizowany również od trzech lat, - zajęcia edukacyjne - kampania informacyjna - konkursy: na plakat i prezentację oraz - debata to podjęte inicjatywy z okazji DBI 2007 w ZSO nr 1 Natalia Lechowicz – 1mi

5 Przykładowe prezentacje Ludmiła Cieślik Maciej Grzybek Aleksandra Gajda

6 Osiągnięcia uczniów www.lo1.raciborz.com.pl XIV Olimpiada Informatyczna - II etap (6 – 8 luty 2007) XIV Olimpiada Informatyczna - II etap (6 – 8 luty 2007) -Damian Straszak klasa 2mf Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr -Grzegorz Świderski ( 118 ), Mateusz Łyczek ( 112 ) kl. 3mf -Damian Straszak ( 111 ), Grzegorz Chlebus ( 111 ) kl. 2mf Ogólnopolski Konkurs Scholaris Śladami naszej historii – Racibórz miasto z przeszłością... Ogólnopolski Konkurs Scholaris Śladami naszej historii – Racibórz miasto z przeszłością... -Dawid Pikuła, Paweł Charuk, Marek Dudek, Marcin Przybyła, Piotr Król, Iwona Piątek – kl. 2mi

7 www.lo1.raciborz.com.pl Do udziału w konkursie zgłosiło się 1118 szkół. Ostatecznie w konkursie wzięło udział: 1813 uczniów szkół podstawowych 2026 uczniów szkół gimnazjalnych 2257 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tylko dwóch opiekunów w konkursie miało 4 wyróżnionych uczniów W I LO w konkursie wzięło udział 19 uczniów I Konkurs Informatyczny Bóbr odbył się w Polsce w dniach 25-27 X 2006 roku.

8 www.lo1.raciborz.com.pl


Pobierz ppt "ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu Safer Internet, ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google