Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chcę się uczyć i pracować – organizacja praktyk zawodowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Mieleckim 28 czerwiec 2005r. Spotkanie organizacyjne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chcę się uczyć i pracować – organizacja praktyk zawodowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Mieleckim 28 czerwiec 2005r. Spotkanie organizacyjne."— Zapis prezentacji:

1 Chcę się uczyć i pracować – organizacja praktyk zawodowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Mieleckim 28 czerwiec 2005r. Spotkanie organizacyjne dla uczestników projektu Chcę się uczyć i pracować – organizacja praktyk zawodowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Mieleckim 28 czerwiec 2005r.

2 INFORMACJE O PROJEKCIE

3 Chcę się uczyć i pracować – organizacja praktyk zawodowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Mieleckim Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowych środków publicznych w ramach Działania 2.1 – Rozwój umiejętności powiązany z potrzebami regionalnego rynku pracy i możliwości kształcenia ustawicznego w regionie Priorytet 2 Wzmocnienie rozwoju zasobów ludzkich w regionie.

4 Projekt zakłada organizację praktyk w zakładach pracy dla 150 uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Mieleckiego przez okres 3 lat: 30 uczniów w 2005 roku 60 uczniów w 2006 roku 60 uczniów w 2007 roku Praktyki będą trwały 4 tygodnie tj. 20 dni roboczych po 8 godzin dziennie.

5 Praktykanci będą mieli zapewnione: Stypendium praktykanckie; Zwrot kosztów dojazdu do pracy; Odzież ochronną; Nadzór opiekuna praktyki; Zaświadczenie o ukończeniu praktyki; Większą szansa zatrudnienia po ukończeniu szkoły; Otrzymanie listu referencyjnego od psychologa i doradcy zawodowego z agencji zatrudnienia.

6 Praktykanci są zobowiązani do: Uczestnictwa w praktyce w określonym terminie; Prowadzenie na bieżąco dzienniczka praktyk; Podpisywania karty pracy; Zachowywania biletów do rozliczeń; Nieobecność usprawiedliwiona tylko zaświadczeniem lekarskim; Stosować się do regulaminu w danym zakładzie pracy; Stosować się i wykonywać polecenia opiekuna ze strony zakładu pracy.

7 Praktyki będą się odbywać w następujących zakładach pracy: 1. Kirchhoff Polska Sp. z o.o 2. Bank Polska Kasa Opieki S.A. I Oddział w Mielcu 3. Wabex Sp. z o.o. 4. Henryk Bury Sp. z o.o 5. a.s.p.i Autorskie Studio Projektowo – Inwestycyjne 6. FHU Iskierka

8 POWODZENIA !


Pobierz ppt "Chcę się uczyć i pracować – organizacja praktyk zawodowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Mieleckim 28 czerwiec 2005r. Spotkanie organizacyjne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google