Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor: opiekun Samorządu Uczniowskiego. Tuż przed Wielkanocą spłonął dom rodzinie z dwójką dzieci i „sytuacja w jakiej się znaleźli bezwarunkowo wymaga.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor: opiekun Samorządu Uczniowskiego. Tuż przed Wielkanocą spłonął dom rodzinie z dwójką dzieci i „sytuacja w jakiej się znaleźli bezwarunkowo wymaga."— Zapis prezentacji:

1 autor: opiekun Samorządu Uczniowskiego

2 Tuż przed Wielkanocą spłonął dom rodzinie z dwójką dzieci i „sytuacja w jakiej się znaleźli bezwarunkowo wymaga tego abyśmy my, osoby postronne, udzielili im pomocy. Bo każdy z nas mógłby znaleźć się w takiej sytuacji.”

3 „ Czasami mały gest dużo nie kosztuje, a potrafi zdziałać cuda. „ – tak pisała pani Ania Wojtków z Węgorzewa, która w Internecie apelowała o pomoc. Więc jako Samorząd Uczniowski zrobiliśmy tygodniową zbiórkę darów dla tej rodziny.

4 Nie zabrakło niczego; jest co czytać

5 I w co grać…

6 Były ubrania dla dorosłych i dla dzieci, codzienne sprzęty, nawet ściereczka!

7 Wszystko zapakowaliśmy do toreb,

8 plecaków

9 W których były idealne dla chłopaka i dziewczyny zabawki

10 Ledwie się wszystko zmieściło…

11

12

13 W wielkim plecaku były tylko ubrania

14 W bardzo ciężkiej torbie same książki

15 A każda sztuka bagażu miała taśmę z nazwiskiem odbiorcy

16 Wszystko zawieźliśmy na dworzec autobusowy i wysłaliśmy do Węgorzewa w niedzielę o 14:50.

17 W niedzielę wieczorem rodzina z Brzozowa dostała już nasze podarunki. Pani Ania Wojtków zawiozła je z dworca w Węgorzewie do Brzozowa. Byli zaskoczeni i ucieszeni, nie spodziewali się takiej niespodzianki. Szkoda, że nie widzieliśmy ich radości.

18 Warto pomagać!


Pobierz ppt "Autor: opiekun Samorządu Uczniowskiego. Tuż przed Wielkanocą spłonął dom rodzinie z dwójką dzieci i „sytuacja w jakiej się znaleźli bezwarunkowo wymaga."

Podobne prezentacje


Reklamy Google