Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ul. Brzeska 24 Pamiątki Obrazy Ramki. Wcześniejszy slajd to wynik pracy na podstawie szablonu, jaki otrzymałam. To zadanie wykonałam. Teraz można zobaczyć

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ul. Brzeska 24 Pamiątki Obrazy Ramki. Wcześniejszy slajd to wynik pracy na podstawie szablonu, jaki otrzymałam. To zadanie wykonałam. Teraz można zobaczyć"— Zapis prezentacji:

1 Ul. Brzeska 24 Pamiątki Obrazy Ramki

2 Wcześniejszy slajd to wynik pracy na podstawie szablonu, jaki otrzymałam. To zadanie wykonałam. Teraz można zobaczyć wynik mojej fantazji

3 Czujesz się samotny? Może chcesz, żeby ktoś Cię wysłuchał? A może chcesz komuś zaoferować swój czas i uczucia? Twój nowy przyjaciel czeka na Ciebie w schronisku! Obejrzyj wszystkie zdjęcia i zobacz, że jesteś komuś potrzebny! Czy nie czujesz potrzeby zaopiekowania się nimi???

4 Taki kociak z pewnością zapewniłby Ci wiele uśmiechu i radości. A jak słodko mruczy… Z takim kotem na pewno ruchu nikomu nie zabraknie! W domu mogą być małe problemy z utrzymaniem porządku, ale któż z nas jest idealny?

5


Pobierz ppt "Ul. Brzeska 24 Pamiątki Obrazy Ramki. Wcześniejszy slajd to wynik pracy na podstawie szablonu, jaki otrzymałam. To zadanie wykonałam. Teraz można zobaczyć"

Podobne prezentacje


Reklamy Google