Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ERA European Regions Airline Association Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ERA European Regions Airline Association Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy."— Zapis prezentacji:

1 ERA European Regions Airline Association Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy

2 Jest stowarzyszeniem reprezentującym ponad 220 przedsiębiorstw uczestniczących w europejskim transporcie lotniczym ERA została założona w Szwajcarii w 1980 roku.

3 ERA zrzesza 70 wewnątrz europejskich linii lotniczych, które przewożą rocznie 70,6 mln pasażerów, wykonując 1,6 mln rejsów do 426 miast w 61 krajach europejskich. ERA reprezentuje również ponad 100 członków stowarzyszonych, wśród których są producenci samolotów i silników lotniczych, porty lotnicze oraz dostawcy usług i produktów z całej europy.

4 promowaniem interesów linii lotniczych wewnątrz Europy, promowaniem społecznej i gospodarczej wagi transportu lotniczego oraz jego zobowiązania co do środowiska, publikowaniem comiesięcznych czasopism dotyczących transportu lotniczego, zapewnieniem udzielania fachowych porad i wskazówek na temat wszystkich spraw regulacyjnych transport lotniczy. Stowarzyszenie zajmuje się:

5 ERA jest regulowana przez Zarząd, który jest wybierany spośród ERA jest regulowana przez Zarząd, który jest wybierany spośród członków każdego roku. Zarząd jest odpowiedzialny za nadzorowanie działalności i strategii Stowarzyszenia.

6 ZARZĄD ERA Dyrekcja ERA działa w imieniu swoich członków i Zarządu. Dyrekcja składa się z następujących działów: Regulatory Affairs (Sprawy branżowe i techniczne) Rozwoj Biznesu (Corporate Communications i ERA Communications Ltd)

7 ZARZĄD ERA REGULATORY AFFAIRS SPRAWY PRZEMYSŁ Dział ten zajmuje się wszystkimi kwestiami dotyczącymi polityki transportu lotniczego; lotnisk i operacji naziemnych; ochrony środowiska, przestrzeni powietrznej (np. SESAR); opłat i statystyk ruchu. USŁUGI TECHNICZNE Dział ten zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa lotniczego oraz bezpieczeństwem eksploatacji i konserwacji.

8 BUSINESS DEVELOPMENT Dział ten zajmuje się rekrutacją członków oraz organizowaniem konferencji i imprez, w tym corocznego Walnego Zgromadzenia i konferencji regionalnej Airline.

9 CORPORATE COMMUNICATIONS Dział ten zajmuje się łącznością elektroniczną,opiekuje się stroną internetową ERA i cotygodniowo aktualizacje News ERA COMMUNICATIONS Ltd Jest to osobne ramię dyrekcji, które jest odpowiedzialne za produkcję czasopisma ERA wydawanego co miesiąc oraz rocznego katalogu członkostwa Yearbook.

10 Dzisiaj, ERA jest największym organem reprezentującym interesy regionalnych linii lotniczych w Europie.

11 Autorzy niniejszej prezentacji: Anna Kowalska 41464 Katarzyna Grzegorzak 40373 Grzegorz Maliczowski 41371 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "ERA European Regions Airline Association Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google