Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy. Jest stowarzyszeniem reprezentującym ponad 220 przedsiębiorstw uczestniczących w europejskim transporcie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy. Jest stowarzyszeniem reprezentującym ponad 220 przedsiębiorstw uczestniczących w europejskim transporcie."— Zapis prezentacji:

1 Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy

2 Jest stowarzyszeniem reprezentującym ponad 220 przedsiębiorstw uczestniczących w europejskim transporcie lotniczym ERA została założona w Szwajcarii w 1980 roku.

3 ERA zrzesza 70 wewnątrz europejskich linii lotniczych, które przewożą rocznie 70,6 mln pasażerów, wykonując 1,6 mln rejsów do 426 miast w 61 krajach europejskich.

4 promowaniem interesów linii lotniczych wewnątrz Europy, promowaniem społecznej i gospodarczej wagi transportu lotniczego oraz jego zobowiązania co do środowiska, publikowaniem comiesięcznych czasopism dotyczących transportu lotniczego, zapewnieniem udzielania fachowych porad i wskazówek na temat wszystkich spraw regulacyjnych transport lotniczy. Stowarzyszenie zajmuje się:

5 ERA jest regulowana przez Zarząd, który jest wybierany spośród członków każdego roku. członków każdego roku. Marc Lamidey - Prezes Carlos Bertomeu - Wiceprezes Martin Isler - Wiceprezes

6 ZARZĄD ERA Dyrekcja ERA działa w imieniu swoich członków i Zarządu. Dyrekcja składa się z następujących działów: Regulatory Affairs (Sprawy branżowe i techniczne) Rozwoj Biznesu (Corporate Communications i ERA Communications Ltd)

7 ZARZĄD ERA REGULATORY AFFAIRS SPRAWY PRZEMYSŁ Dział ten zajmuje się wszystkimi kwestiami dotyczącymi polityki transportu lotniczego; lotnisk i operacji naziemnych; ochrony środowiska, przestrzeni powietrznej (np. SESAR); opłat i statystyk ruchu. USŁUGI TECHNICZNE Dział ten zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa lotniczego oraz bezpieczeństwem eksploatacji i konserwacji.

8 BUSINESS DEVELOPMENT Dział ten zajmuje się rekrutacją członków oraz organizowaniem konferencji i imprez, w tym corocznego Walnego Zgromadzenia i konferencji regionalnej Airline.

9 CORPORATE COMMUNICATIONS Dział ten zajmuje się łącznością elektroniczną,opiekuje się stroną internetową ERA i cotygodniowo aktualizacje News ERA COMMUNICATIONS Ltd Jest to osobne ramię dyrekcji, które jest odpowiedzialne za produkcję czasopisma ERA wydawanego co miesiąc oraz rocznego katalogu członkostwa Yearbook.

10 Nagrody i wyróżnienia Roczne nagrody ERA wyróżnia sukcesy i osiągnięcia przez ten ważny sektor intra- europejskiego transportu lotniczego. W 2012/13 zwycięzców było ogłoszono na ERA General Assembly 2012 Awards Dinner w Dublinie, w Irlandii w dniu 20 września 2012 roku.

11 Autorzy niniejszej prezentacji: Lesya Romanyuk 48053 Volodymyr Vikhrenko 48051 Jerzy Mróz 48043 Dziękujemy za uwagę!!!


Pobierz ppt "Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy. Jest stowarzyszeniem reprezentującym ponad 220 przedsiębiorstw uczestniczących w europejskim transporcie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google