Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KODEKS 2.0 Program „Szkoła z klasą 2.0” edycja 2013/2014 Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KODEKS 2.0 Program „Szkoła z klasą 2.0” edycja 2013/2014 Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy."— Zapis prezentacji:

1 KODEKS 2.0 Program „Szkoła z klasą 2.0” edycja 2013/2014 Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy

2 Szkoła z klasą 2.0 Szkoła z Klasą to ogólnopolska akcja edukacyjna prowadzana od 2002 roku przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą”. Głównym celem Szkoły z Klasą jest promowanie i współtworzenie szkoły, która przygotowuje do życia w nowoczesnym świecie i wychowuje młodych ludzi na aktywnych obywateli, którzy chcą i potrafią stale się uczyć i podejmować nowe wyzwania.

3 Szkoła z klasą 2.0 Szkoła z Klasą skupia się na mądrym wprowadzaniu i wykorzystywaniu nowych technologii informacyjno- komunikacyjnych (TIK) w codziennej pracy szkolnej.

4 Harmonogram spotkania  przypomnienie idei programu Szkoła z klasą 2.0  przedstawienie Kodeksu 2.0  przeprowadzenie głosowania i zatwierdzenie szkolnej wersji Kodeksu 2.0

5 KODEKS 2.0 1.Nauczyciele więcej lekcji będą prowadzili z wykorzystaniem tablicy interaktywnej i projektora multimedialnego. 2.Uczniowie mają możliwość korzystania biblioteki multimedialnej.

6 KODEKS 2.0 3. Uczniowie będą nauczycielami Tik dla dorosłych. 4. Odwiedzamy regularnie stronę internetową szkoły, która zwierać będzie aktualne informacje. 5. Korzystanie z telefonów komórkowych w czasie lekcji i przerwy jest niedozwolone.

7 KODEKS 2.0 6. Umieszczamy zdjęcia w sieci tylko za zgodą osób, które się na nich znajdują oraz nie umieszczamy wulgarnych i obraźliwych komentarzy czy opisów do zdjęć. 7. Nie podajemy swoich danych osobowych w sieci.

8 KODEKS 2.0 8. Nie umieszczamy nieodpowiednich zdjęć na portalach społecznościowych. 9. Nie możemy kopiować cudzych prac, opublikowanych w sieci, bez zgody autora i bez umieszczania linku do strony, daty.

9 KODEKS 2.0 10. Kontaktujemy się przez portale społecznościowe, czaty i komunikatory tylko z osobami, które znamy.

10 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "KODEKS 2.0 Program „Szkoła z klasą 2.0” edycja 2013/2014 Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google