Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok szkolny 2012/2013. Każda edycja programu trwa przez cały rok szkolny – od września do czerwca Pomoc w lepszym wykorzystaniu posiadanych zasobów (szkolnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok szkolny 2012/2013. Każda edycja programu trwa przez cały rok szkolny – od września do czerwca Pomoc w lepszym wykorzystaniu posiadanych zasobów (szkolnych."— Zapis prezentacji:

1 rok szkolny 2012/2013

2 Każda edycja programu trwa przez cały rok szkolny – od września do czerwca Pomoc w lepszym wykorzystaniu posiadanych zasobów (szkolnych i prywatnych) TIK do nauczania Materiały pomocnicze ze wskazówkami, jak realizować program Dostęp do WIRTUALNYCH PRACOWNI 2.0WIRTUALNYCH PRACOWNI 2.0 Możliwość publikacji własnych materiałów

3 debaty zadanie TIK sprawdzamy i tworzymy materiały festiwal blog

4 1. Ucz i ucz się z TIK! 2. Z informacji korzystaj samodzielnie i krytycznie. 3. Nie kradnij i nie daj się okraść! 4. Komunikujmy się! 5. Komputery pod ręką! 6. Bądź bezpieczny w sieci. 7. Nauczcie tego dorosłych!

5 Respektujemy prawa autorskie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych stron. Czytamy, nie kopiujemy! Uczymy się, nie spisujemy! W naszej szkole lekcje oraz zajęcia pozalekcyjne prowadzone są ciekawie, z wykorzystaniem nowoczesnych metod informacyjno- komunikacyjnych.. Staramy się o dobry wizerunek szkoły, dzięki aktualnej stronie internetowej, na której mamy możliwość zamieszczać wszystkie interesujące nas informacje. Korzystamy z platformy edukacyjnej typu elektroniczny dziennik lekcyjny, między innymi w celu szybkiego przepływu informacji nauczyciel-uczeń-rodzic. Do uczenia się i przygotowywania do lekcji możemy wykorzystywać zasoby technologiczne, nie możemy ich jednak nadużywać. Przeprowadzamy szkolenia dla osób dorosłych. W szkole korzystamy z komputerów tylko w celach naukowych. Nie korzystamy ze stron z ograniczeniami 18+.

6

7 W każdej pracowni komputer. 6 tablic interaktywnych. 2 nowoczesne pracownie komputerowe. 2 centra edukacji multimedialnej. Dziennik elektroniczny. Wi-fi na terenie całej szkoły. Projektory multimedialne. Bogate oprogramowanie. Multimedialne pomoce dydaktyczne

8 Nasze sukcesy Nasze porażki Plan działań


Pobierz ppt "Rok szkolny 2012/2013. Każda edycja programu trwa przez cały rok szkolny – od września do czerwca Pomoc w lepszym wykorzystaniu posiadanych zasobów (szkolnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google