Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TIK w mig Klasa 6 KODEKS 2.0. 1. Nie wgrywamy na swoje komputery programów bez licencji - PIRATÓW!!! 2. Nie obrażamy kolegów na portalach społecznościowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TIK w mig Klasa 6 KODEKS 2.0. 1. Nie wgrywamy na swoje komputery programów bez licencji - PIRATÓW!!! 2. Nie obrażamy kolegów na portalach społecznościowych."— Zapis prezentacji:

1 TIK w mig Klasa 6 KODEKS 2.0

2 1. Nie wgrywamy na swoje komputery programów bez licencji - PIRATÓW!!! 2. Nie obrażamy kolegów na portalach społecznościowych 3. Bez zgody kolegów nie robimy im zdjęć i nie kręcimy filmików

3 4 Nie ufamy nikomu w sieci5. Nie ściągamy podejrzanych programów 6. Korzystamy ze stron przeznaczonych dla nas

4 7. Słuchamy piosenek w języku angielskim ucząc się wymowy 8. Nauczyciele w naszej szkole podają nam linki do stron internetowych przydatnych w naszej nauce 9. Chcemy częściej korzystać z tablicy interaktywnej

5 10. Korzystamy z e-booków 11. W czasie przerw, po lekcjach, a w razie potrzeby w czasie lekcji korzystamy z Internetu 12. W czasie lekcji telefony mamy schowane i wyłączone, a gdy są potrzebne wyciągamy je z plecaka (kalkulator)

6 13. Jeśli wykorzystujemy teksty z Internetu zawsze podajemy, jakie jest ich źródło, kto jest ich autorem 14. Każdy dba o stanowisko komputerowe.


Pobierz ppt "TIK w mig Klasa 6 KODEKS 2.0. 1. Nie wgrywamy na swoje komputery programów bez licencji - PIRATÓW!!! 2. Nie obrażamy kolegów na portalach społecznościowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google