Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Adam Antoszków Życiorys. Data urodzi. 5 lipiec 1984 r. w Rybnik nazywam się Adam Antoszków Od urodzenia jestem niepełnosprawny choruje na dziecięce porażenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Adam Antoszków Życiorys. Data urodzi. 5 lipiec 1984 r. w Rybnik nazywam się Adam Antoszków Od urodzenia jestem niepełnosprawny choruje na dziecięce porażenie."— Zapis prezentacji:

1 Adam Antoszków Życiorys

2 Data urodzi. 5 lipiec 1984 r. w Rybnik nazywam się Adam Antoszków Od urodzenia jestem niepełnosprawny choruje na dziecięce porażenie mózgowe

3 Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rudzie Śląskiej Szkoła Podstawowa Nr 12 Imienia Świętego Łukasza w Rudzie Śląskiej Gimnazjum Nr 17 Imienia Świętego Łukasza w Rudzie Śląskiej

4 Od 01 wrzesień 1999r. – do 31 grudzień 2006 r. pełniłem funkcję Asystent kulturalno oświatowy przy Ośrodku dla Osób Niepełnosprawnych p.w. Miłosierdzia Bożego w Mikołowie – Borowej Wsi 0d 01 kwiecień 2004 r. – do 31 październik 2006 r. pełniłem funkcję koordynator wolontariatu przy Śląskie Stowarzyszenie Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Akcent” w Katowicach Od 7. lutego 2007 r. - do 15 września 2010r. pełniłem funkcję pomocniczą w Biurze Centralnym Ruchu „Betel” w Częstochowie. Od 01 styczeń 2008 r. - do 15 wrzesień 2010 r. pomoc opiekuna domu „BETEL” w Częstochowie Od września do lutego 2013r. pełniłem funkcję wolontariusza Caritas w Archidiecezji Katowickiej w Ośrodku M. B. Uzdrowienia Chorych w Knurowie. Od lipca 2012 r. pełnię Funkcję portiera Caritas Archidiecezji Katowickiej w Ośrodek M.B. Uzdrowienia Chorych w Knurowie. Ponadto od 2012r. pełni funkcję Zastępcy Przewodniczącego w Samorządzie Mieszkańców Caritas Archidiecezji Katowickiej w Ośrodek M B. Uzdrowienia Chorych w Knurowie.

5 Współpraca w Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Alfreda Szklarskiego w Rudzie Śląskiej Współpraca w Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 z Klasami Integracyjnymi w Rudzie Śląskiej Współpraca w Gimnazjum nr 9 z Oddziałami integracyjnymi Im. Św. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej Współpraca w Zespole Szkół nr 3 im. św. Łukasza w Rudzie Śląskiej Współpraca w Ośrodku dla Osób Niepełnosprawnych p.w. Miłosierdzia Bożego w Mikołowie - Borowa Wieś Współpraca w Zgromadzeniu Braci Monfortan w Domu Im. Świętego Gabriela w Częstochowie współpraca Caritas Archidiecezji Częstochowskiej Dom Miłosierdzia im. Jana Pawła II w Częstochowie.

6 Naszym ośrodku od stycznia 2012 roku zostało powołane w Samorząd mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Knurowie celem samorządu : Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej wybierają spośród siebie samorząd mieszkańców, który reprezentuje interesy wszystkich mieszkańców Forma wyborów do samorządu jest zależna od możliwości psychofizycznych mieszkańców i podlega uzgodnieniu w czasie zebrania ogólnego mieszkańców poprzez jawne głosowanie. Samorząd mieszkańców wybierany jest na czas nieokreślony. Odwołanie członka samorządu mieszkańców odbywa się w czasie ogólnego zebrania mieszkańców poprzez jawne głosowanie.

7 Do zadań samorządu mieszkańców Domu należy w szczególności: Pomaganie dyrektorowi Domu w kształtowaniu i rozwijaniu właściwych stosunków między mieszkańcami Domu oraz właściwych relacji między personelem, a mieszkańcami. Współuczestniczenie w podejmowaniu decyzji dotyczących planowanych wycieczek, turnusów rehabilitacyjnych, imprez kulturalno rozrywkowych. Informowanie dyrektora Domu o uwagach mieszkańców dotyczących funkcjonowania Domu i pracy personelu. Współdecydowanie w podejmowaniu decyzji o udzieleniu kary regulaminowej w stosunku do mieszkańców nie przestrzegających zasad regulaminu organizacyjnego. Organizowanie odwiedzin mieszkańców przebywających dłuższy czas w szpitalu. Organizowanie i odbywanie regularnych spotkań z kierownictwem Domu.


Pobierz ppt "Adam Antoszków Życiorys. Data urodzi. 5 lipiec 1984 r. w Rybnik nazywam się Adam Antoszków Od urodzenia jestem niepełnosprawny choruje na dziecięce porażenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google