Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W KRAINIE DINOZAURÓW W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś. Ostry Ząbek lubił jeść mięso i polować na inne dinozaury, był niezwykle.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W KRAINIE DINOZAURÓW W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś. Ostry Ząbek lubił jeść mięso i polować na inne dinozaury, był niezwykle."— Zapis prezentacji:

1

2 W KRAINIE DINOZAURÓW

3 W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś. Ostry Ząbek lubił jeść mięso i polować na inne dinozaury, był niezwykle drapieżnym potworem. Steguś żywił się różnymi roślinami, i nie skrzywdziłby nikogo. Jego ulubionymi przysmakami były owoce: banany, soczyste brzoskwinie i arbuzy. Kiedy Steguś smacznie zajadał owoce w górze dinozaur Pteruś trzymał w dziobie wielką rybę.

4 Steguś zaproponował Pterusiowi aby spróbował smak owoców. Okazało się, że Pteruś je polubił. Dinozaury zaprzyjaźniły się ze sobą. Wspólnie pomagały sobie zdobywać pożywienie, były bardzo ruchliwe i sprawne. Pewnego razu Steguś spotkał Allusia i Aluś opowiedział mu o Ostrym Ząbku mięsożercy.

5 Dinozaur był wyczerpany i osłabiony, ponieważ ciężko zachorował i bolał go brzuch. Alluś i Steguś postanowili mu pomóc, przygotowali ziołową herbatkę, którą nalali do kokosa. Zalecili mu również jeść warzywa i owoce. Po zażyciu ziółłek Ostry Ząbek poczuł się od razu o wiele lepiej. Od tamtej pory spożywał warzywa i owoce, gdyż zawierają one bardzo dużo witamin.


Pobierz ppt "W KRAINIE DINOZAURÓW W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś. Ostry Ząbek lubił jeść mięso i polować na inne dinozaury, był niezwykle."

Podobne prezentacje


Reklamy Google