Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W KRAINIE DINOZAURÓW. W KRAINIE DINOZAURÓW W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W KRAINIE DINOZAURÓW. W KRAINIE DINOZAURÓW W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś."— Zapis prezentacji:

1

2 W KRAINIE DINOZAURÓW

3 W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś
W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś. Ostry Ząbek lubił jeść mięso i polować na inne dinozaury, był niezwykle drapieżnym potworem. Steguś żywił się różnymi roślinami, i nie skrzywdziłby nikogo. Jego ulubionymi przysmakami były owoce: banany, soczyste brzoskwinie i arbuzy. Kiedy Steguś smacznie zajadał owoce w górze dinozaur Pteruś trzymał w dziobie wielką rybę.

4 Steguś zaproponował Pterusiowi aby spróbował smak owoców
Steguś zaproponował Pterusiowi aby spróbował smak owoców. Okazało się, że Pteruś je polubił. Dinozaury zaprzyjaźniły się ze sobą. Wspólnie pomagały sobie zdobywać pożywienie, były bardzo ruchliwe i sprawne. Pewnego razu Steguś spotkał Allusia i Aluś opowiedział mu o Ostrym Ząbku mięsożercy.

5 Dinozaur był wyczerpany i osłabiony, ponieważ ciężko zachorował i bolał go brzuch. Alluś i Steguś postanowili mu pomóc, przygotowali ziołową herbatkę, którą nalali do kokosa. Zalecili mu również jeść warzywa i owoce. Po zażyciu ziółłek Ostry Ząbek poczuł się od razu o wiele lepiej. Od tamtej pory spożywał warzywa i owoce, gdyż zawierają one bardzo dużo witamin.


Pobierz ppt "W KRAINIE DINOZAURÓW. W KRAINIE DINOZAURÓW W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś i Alluś W krainie dinozaurów mieszkali Ostry Ząbek, Steguś."

Podobne prezentacje


Reklamy Google