Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śniadanie daje moc! Zdrowe i wesołe Jagódki. My- Jagódki mieszkamy w SP w Konarach. Jesteśmy weseli, mądrzy i znamy się na zasadach zdrowego jedzenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śniadanie daje moc! Zdrowe i wesołe Jagódki. My- Jagódki mieszkamy w SP w Konarach. Jesteśmy weseli, mądrzy i znamy się na zasadach zdrowego jedzenia."— Zapis prezentacji:

1 Śniadanie daje moc! Zdrowe i wesołe Jagódki

2 My- Jagódki mieszkamy w SP w Konarach. Jesteśmy weseli, mądrzy i znamy się na zasadach zdrowego jedzenia. Dlatego mamy wam cos do powiedzenia! Codziennie w przedszkolu razem jemy zdrowe śniadanka Czeka też na nas pysznego mleka szklanka!

3

4 Przed jedzeniem myjemy ręce dokładnie każdy paluszek, Żeby do brzuszków nie dostał się nawet najmniejszy brudu okruszek! Pamiętamy, żeby przed zjedzeniem umyć warzywa i owoce. Takie czyste witaminki są dla nas bardzo zdrowe!

5 Po jedzeniu szorujemy zęby, język i policzki. Dbamy o swój uśmiech, Każdy ząbek jest czysty.

6 Zdrowym jedzeniem bardzo się zaciekawiliśmy, dlatego na piramidzie żywienia wszystko sprawdziliśmy.

7 Sprawdziliśmy- to co zdrowe jest też smaczne i może być słodkie! Zatem postanowiliśmy prawie jednogłośnie, że: Uroczyście ślubujemy! Jeść zdrowo będziemy

8 Przygotowanie zajęć i prezentacji Magdalena Oleksy-Zborowska


Pobierz ppt "Śniadanie daje moc! Zdrowe i wesołe Jagódki. My- Jagódki mieszkamy w SP w Konarach. Jesteśmy weseli, mądrzy i znamy się na zasadach zdrowego jedzenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google