Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mimo śniegu i mrozu uczniowie klasy trzeciej postanowili pójść na spacer w zajęciach pozalekcyjnych pod opieką pani Teresy Dakowskiej. Dotarli na plac.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mimo śniegu i mrozu uczniowie klasy trzeciej postanowili pójść na spacer w zajęciach pozalekcyjnych pod opieką pani Teresy Dakowskiej. Dotarli na plac."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Mimo śniegu i mrozu uczniowie klasy trzeciej postanowili pójść na spacer w zajęciach pozalekcyjnych pod opieką pani Teresy Dakowskiej. Dotarli na plac zabaw na, którym wykonywali różne ćwiczenia i zabawy.

4

5 Klasa młodsze wykonywały kanapki na, których położone były różne warzywa. Po spożyciu smacznych kanapek skosztowali soczyste jabłko.

6 Najlepiej stosować zdrową dietę. Należy spożywać różne owoce i warzywa. Nie jeść chipsów ani tego typu pokarmów. Tak należy stosować dietę.

7 Dobrze jest wykonywać różne ćwiczenia (np. brzuszki, przysiady, pajacyki, pompki). Latem lub wiosną dobrze jest pojechać na wycieczkę rowerową do lasu, biegać, chodzić na spacery. ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE!

8 Nasza szkoła jest włączona w akcje rok szkoły w ruchu. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły częściej uprawiają sport oraz jedzą więcej warzyw i owoców, a mniej słodyczy.

9

10


Pobierz ppt "Mimo śniegu i mrozu uczniowie klasy trzeciej postanowili pójść na spacer w zajęciach pozalekcyjnych pod opieką pani Teresy Dakowskiej. Dotarli na plac."

Podobne prezentacje


Reklamy Google