Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W maju 2010 roku mija 20 lat od pierwszych demokratycznych wyborów do Rad Gmin, które odbyły się 27 maja 1990 roku. Dwadzieścia lat to długi okres czasu,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W maju 2010 roku mija 20 lat od pierwszych demokratycznych wyborów do Rad Gmin, które odbyły się 27 maja 1990 roku. Dwadzieścia lat to długi okres czasu,"— Zapis prezentacji:

1

2 W maju 2010 roku mija 20 lat od pierwszych demokratycznych wyborów do Rad Gmin, które odbyły się 27 maja 1990 roku. Dwadzieścia lat to długi okres czasu, w którym musiało nastąpić wiele widocznych w gminie zmian. Rozwój jej był tak dynamiczny i wszechstronny, dzięki stworzeniu prawnych warunków dla samodzielnego podejmowania przez Radę Gminy działań dla dobra ogółu. W dalszej części prezentacji postaramy się je wskazać.

3

4 1. Jak zmienił się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej? Ośrodek funkcjonuje od 1996 roku. Od trzynastu lat cały czas jest ulepszany. Choć sprzęt do rehabilitacji podopiecznych nie zmienił się, przez cały czas jest udoskonalany. Na terenie ośrodka przeprowadzane są częste remonty. Dysponujemy coraz lepszym sprzętem elektronicznym, komputery są wymieniane średnio co dwa lata. Staramy się, by nasi podopieczni czuli się tutaj miło i bezpiecznie 2. Jak Pani zdaniem zmieniła się Gmina Ostrówek? Przede wszystkim dzięki wprowadzeniu pojemników na śmieci nasza gmina jest coraz bardziej zadbana. Dużym plusem jest też poprawa starych dróg, czy budowa nowych. Poszczególne gospodarstwa domowe są zadbane bardziej, niż 20 lat temu. Cieszę się też, że Gmina Ostrówek ma lepszy nadzór policyjny. 3. Jak zmieniła się szkoła? Młodzież ma większy dostęp do źródeł wiedzy, tego nie było 20 lat temu. Dzięki temu, że szkoła jest wyposażona w komputery i Internet, każdy uczeń może poszerzać swoją wiedzę zainteresowania.

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15 Gimnazjum w Ostrówku Ostrówek 95 98-311 Ostrówek Opiekunowie: p. Maciej Lewandowski p. Magdalena Majda p. Ewa Kozica


Pobierz ppt "W maju 2010 roku mija 20 lat od pierwszych demokratycznych wyborów do Rad Gmin, które odbyły się 27 maja 1990 roku. Dwadzieścia lat to długi okres czasu,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google