Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Po debacie …. Czego dowiedziałeś się dzięki debacie?  Jak ważne jest uczestnictwo w wyborach  Jeśli większość z nas by głosowała mogłoby to znacznie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Po debacie …. Czego dowiedziałeś się dzięki debacie?  Jak ważne jest uczestnictwo w wyborach  Jeśli większość z nas by głosowała mogłoby to znacznie."— Zapis prezentacji:

1 Po debacie …

2

3 Czego dowiedziałeś się dzięki debacie?  Jak ważne jest uczestnictwo w wyborach  Jeśli większość z nas by głosowała mogłoby to znacznie zmienić sytuację w Polsce  Jak inni postrzegają kwestię wyborów i zaangażowanie w nie ludzi młodych  Dało mi do myślenia to, ile ludzi młodych angażuje się społecznie  Jak silna jest potrzeba angażowania młodzież w działania społeczne  Istnieje wiele młodych ludzi zaangażowanych politycznie oraz społecznie  Młodzież wbrew pozorom jest aktywna i chętnie się angażuje  Młodzież ma wiele praw i możliwości, by zmienić otaczającą ich rzeczywistość  Działania społeczne są z pożytkiem dla całego społeczeństwa  Oczekiwania młodzieży  Przyczyny apolityczności i aspołeczności młodzieży  O Parlamencie Europejskim  O Sejmie Dzieci i Młodzieży  Ogólnie o polityce i wyborach  Konsekwencje obojętności wśród wyborców.  Jak i gdzie można zaangażować się społecznie

4

5

6 Co Ci się najbardziej podobało w przeprowadzonej debacie?  Rozmowa z władzami  Statystyki  Praca w grupach  Wspólne omówienie problemu  Dobre przygotowanie prowadzących  Zaangażowanie twórców w swoją pracę  Chęć przekazania swojego zdania przez uczestników  Propozycje konkretnych działań adresowanych do młodzieży  Filmiki  Duże kompetencje prowadzących  Aktywność uczestników  Burzliwe dyskusje  Swoboda wypowiedzi  Możliwość częstego zabierania głosu  Możliwość zdobywania nowej wiedzy  Temat główny podzielony na tematy poboczne  Ciekawa forma debaty  Dobra prezentacja  Zagłębienie się w temat

7 Obiektywna opinia lokalnej dziennikarki obecnej na debacie:,,Debata była poprowadzona bardzo sprawnie i logicznie. Temat skłaniał do dyskusji i przemyśleń. Dobór gości uczestniczących w debacie był bardzo trafny, ponieważ prezentowali oni różne stanowiska, ale także dlatego, że byli zróżnicowani wiekowo. Goście chętnie odpowiadali na pytania, szczegółowo wyjaśniając swoje zdanie. Widoczne było zaciekawienie tematem i zaangażowanie obu stron. Bardzo fajną rzeczą było wprowadzenie elementu praktycznego - wykonywanie przez uczestników debaty plakatu, zważywszy na to, że zadanie to wykonywali zarówno zaproszeni goście, jak i młodzież. Debatę urozmaicił film video, prezentacja multimedialna, wykonywanie plakatu, co było zdecydowanym jej atutem. Dodatkowo byłam pod wrażeniem prowadzącej debatę. Robiła to swobodnie i była dobrze przygotowana do zadania. W przypadku rozwlekłych wypowiedzi lub nie na temat umiejętnie puentowała daną część spotkania przechodząc do kolejnej.”

8 Wnioski z debaty


Pobierz ppt "Po debacie …. Czego dowiedziałeś się dzięki debacie?  Jak ważne jest uczestnictwo w wyborach  Jeśli większość z nas by głosowała mogłoby to znacznie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google