Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IGA KURECZKO Twoja kandydatka na Przewodniczącą SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IGA KURECZKO Twoja kandydatka na Przewodniczącą SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu."— Zapis prezentacji:

1 IGA KURECZKO Twoja kandydatka na Przewodniczącą SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu

2 Kilka słów o mnie Jestem uczennicą klasy III c. Od trzech lat angażuje się w życie szkoły (współpracuję z Samorządem Uczniowskim reprezentując nasze Gimnazjum w Młodzieżowej Radzie Miasta), dlatego wiem jakie są potrzeby szkolnej społeczności i co zrobić by w naszej szkole było jeszcze lepiej.

3 Moim celem jest: Sfinalizowanie inicjatywy stojaków na rowery
Kontynuacja tematycznej „Nocy w Gimnazjum”- pomysł na Noc Gimnazjów w Żywcu Wyjazdy kulturalne do operetki, opery, teatru, (również wyjazdy zagraniczne) Plebiscyt uczniowski -wybór prymusa i anty prymusa szkoły -wybór najbardziej kreatywnego ucznia Pomoc dla schroniska (zbiórki na rzecz zwierzaków) Aktywna współpraca z Młodzieżową Radą Miasta Integracja z innymi szkołami nie tylko z miasta, ale i z powiatu

4 Konkursy międzyklasowe ( np
Konkursy międzyklasowe ( np.. wystrój klasy, najpiękniejszą choinkę, Gimnazjady - konkursy tematyczne) Dzień szalonego gimnazjalisty (klasy przebierają się w zabawne, wymyślne stroje, najbardziej kreatywni zostaną nagrodzeni) Udział w ogólnopolskich akcjach charytatywnych ( np. Góra Grosza, Wośp) oraz lokalnych ( np. Misyjny Dzień Dziecka) Święto sportu (dzień rozgrywek i rywalizacji sportowych) Tygodnie tematyczne ( np. Tydzień ze zdrowiem, tydzień europejski czy tydzień artystyczny) Tradycyjne Andrzejki, Mikołajki, Walentynki, Pierwszy Dzień Wiosny itp. „Debata Oxfordzka”- organizowanie debat oxfordzkich (współpraca z panią Anną Jafernik z Kina Janosik) Częste przeprowadzanie ankiet w celu usprawnienia pracy SU Wyjazdy na Musicale połączone z warsztatami teatralnymi i spotkaniem z artystami Skrzynka zażaleń, próśb i nowych pomysłów.

5 Ponadto obiecuję: Godnie reprezentować uczniów przed gronem pedagogicznym, Dbać o honor i dobre imię szkoły, Służyć pomocą uczniom, Słuchać Waszych pomysłów i w miarę możliwości wdrażać je w życie naszej szkoły, Rozstrzygać konflikty między uczniami oraz im zapobiegać, Zawsze dbać o dobro uczniów i miłą atmosferę w naszej szkole.

6 Jestem osobą ambitną, otwartą na nowe doświadczenia, miłą, towarzyską, tolerancyjną, koleżeńską, z łatwością nawiązuję nowe znajomości. Prywatnie lubię żelki, dobrą muzykę, sport. W wolnym czasie biegam, jeżdżę na rowerze, spotykam się ze znajomymi i udzielam w kółku teatralnym.

7 Oddaj swój głos na mnie 
Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub masz jakieś pytania zaczep mnie w szkole lub napisz: https://www.facebook.com/iga.kureczko


Pobierz ppt "IGA KURECZKO Twoja kandydatka na Przewodniczącą SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google