Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jestem uczniem klasy III f w naszym kochanym Gimnazjum. Moim obecnym celem jest zostanie przewodniczącym szkoły i staranie się o to by było Wam w naszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jestem uczniem klasy III f w naszym kochanym Gimnazjum. Moim obecnym celem jest zostanie przewodniczącym szkoły i staranie się o to by było Wam w naszej."— Zapis prezentacji:

1

2 Jestem uczniem klasy III f w naszym kochanym Gimnazjum. Moim obecnym celem jest zostanie przewodniczącym szkoły i staranie się o to by było Wam w naszej szkole lepiej. Interesuję się muzyką i sportem, a szczególnie koszykówką. Gram na gitarze, a jak mi to wychodzi niech powiedzą Ci, którzy mnie słyszeli… Do tego pragnę dołączyć informację, że moimi ulubionym przedmiotami są: WF, J. angielski i J. polski. Chętnie rozmawiam z ludźmi (nawet obcymi), więc jeśli mielibyście jakieś pytania to polecam zaczepić mnie na przerwie ;) Nic tylko GŁOSOWAĆ!!! Pozdrawiam ! :)

3 Postaram się wprowadzić dzień bez pytania. Chodzi w nim o to, że w zależności od tego, który jest dzień miesiąca ten numer z dziennika nie będzie pytany przez nauczycieli… W wielu klasach jest problem z dniami 25-31 …, Mam Talent, z profesjonalnym jury wybranym z grona naszych wspaniałych pedagogów lub uczniów, Dla lubiących tańce, hulanki i swawole spróbuję wynegocjować dyskotekę, Dobrze strzeżone miejsca na rowery na terenie szkoły, Skrzynka na prośby i zażalenia, Noc w Gimnazjum.

4


Pobierz ppt "Jestem uczniem klasy III f w naszym kochanym Gimnazjum. Moim obecnym celem jest zostanie przewodniczącym szkoły i staranie się o to by było Wam w naszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google