Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zanim będzie za późno !!! Nie pozwól by za Ciebie decydowali inni ! Nie pozwól by nasze państwo narzucało złe wzorce wychowania dzieci i młodzieży ! Seksualizacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zanim będzie za późno !!! Nie pozwól by za Ciebie decydowali inni ! Nie pozwól by nasze państwo narzucało złe wzorce wychowania dzieci i młodzieży ! Seksualizacja."— Zapis prezentacji:

1 Zanim będzie za późno !!! Nie pozwól by za Ciebie decydowali inni ! Nie pozwól by nasze państwo narzucało złe wzorce wychowania dzieci i młodzieży ! Seksualizacja to krzywdzenie dzieci !

2 Slajd nr 2 Seksualizacja dzieci Aktualne zagrożenie

3 Wprowadzenie Slajd nr 3 Prawa rodziców i możliwości działania

4 Cel naszej Inicjatywy Slajd nr 4 To kampania informacyjna skierowana do dorosłych mówiąca o: KKwestii seksualizacji dzieci i zagrożeń jakie są dziś z nią związane RRodzajach edukacji seksualnej i ich efektywności lub jej braku PPrawach rodziców i możliwości działania tu i teraz!

5 Wprowadzenie Slajd nr 5 Inicjatywa STOP SEKSUALIZACJI NASZYCH DZIECI została rozpoczęta przez rodziców z Wrocławia i okolic zrzeszonych wokół Stowarzyszenia Zdrowa Rodzina, pod patronatami:

6 Spotkania informacyjno szkoleniowe: 13 września - Zielona Góra, Żagań 20 września - Głogów 27 września - Gorzów Wlkp. Jesteś zainteresowany – przyjdź i zaproś innych. informacje i zapisy – kontakt mail: rdom@op.plrdom@op.pl www.adonai.oaza.pl


Pobierz ppt "Zanim będzie za późno !!! Nie pozwól by za Ciebie decydowali inni ! Nie pozwól by nasze państwo narzucało złe wzorce wychowania dzieci i młodzieży ! Seksualizacja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google