Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DOPINGUJMY NASZE DZIECI. CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DOPINGUJMY NASZE DZIECI. CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul."— Zapis prezentacji:

1 DOPINGUJMY NASZE DZIECI

2 CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul. Mińskiej 1/5. Chcemy stworzyć dzieciom z okolicy godne warunki do sportowego rozwoju. Szkółka nie pobiera opłat za wstęp na boisko. Działamy w charakterze organizacji non-profit, a celem Klubu jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, a w tym: doskonalenie uzdolnień sportowych i sprawności fizycznej członków Klubu, prowadzenie szkolenia sportowego, zapewnianie członkom Klubu możliwości uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym, organizowanie współzawodnictwa sportowego, uczestnictwo w imprezach oraz obozach sportowych, organizowanie różnych form aktywności fizycznej, angażowanie członków Klubu do uprawiania różnych form aktywności fizycznej, dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny członków Klubu, dbałość o zdrowie członków Klubu, popularyzacja zasad sportowej rywalizacji, Promocja sportu i kultury fizycznej, w szczególności piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Promocja sportu i kultury fizycznej, w szczególności piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin o trudnej sytuacji życiowej oraz z zaburzeniami psychicznymi.

3 RODZICE Wiele już udało nam się osiągnąć dzięki wsparciu rodziców naszych podopiecznych. To dzięki ich zaangażowaniu mamy gdzie trenować, stworzyliśmy klub piłkarski i przystąpiliśmy do rozgrywek ligowych.

4 DZIECI W szkółce Balkan Team trenują dzieci w wieku 8-13 lat. Mamy przyjemność pracować z naprawdę zdolną młodzieżą. Obecnie w ramach akademii trenuje ok. 80 zawodników, z czego ok. 10% to dzieci z rodzin o trudnej sytuacji rodzinnej lub finansowej.

5 Wiele udało nam się już zrobić we własnym zakresie – zrekultywowaliśmy ziemię i posialiśmy trawę, zainstalowaliśmy system nawadniania boiska, odmalowaliśmy szatnie a nawet skonstruowaliśmy autorski wózek do malowania linii :) Jednak to tylko wierzchołek naszych potrzeb. Nadal jest wiele do zrobienia, a bez finansowego wsparcia z zewnątrz będzie nam bardzo trudno zmierzyć się z tymi potrzebami. Pomóżcie nam spełnić marzenia młodych piłkarzy i ich rodziców, o: remoncie szatni i zaplecza sanitarnego - po godz. 19.00 jest całkiem ciemno, z uwagi na awarię instalacji traktorku do koszenia trawy, aby ta mogła się zamienić w prawdziwą murawę ławkach rezerwowych dla naszych zawodników i gości POTRZEBY

6 POTRZEBNE WSPARCIE Remont szatni4 000 zł Traktorek - kosiarka5 000 zł Remont ławek rezerwowych2 000 zł Przenośna toaleta2 700 zł Piłkołapacze5 000 zł RAZEM 18 700 zł


Pobierz ppt "DOPINGUJMY NASZE DZIECI. CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul."

Podobne prezentacje


Reklamy Google