Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DOPINGUJMY NASZE DZIECI. CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DOPINGUJMY NASZE DZIECI. CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul."— Zapis prezentacji:

1 DOPINGUJMY NASZE DZIECI

2 CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul. Mińskiej 1/5. Chcemy stworzyć dzieciom z okolicy godne warunki do sportowego rozwoju. Szkółka nie pobiera opłat za wstęp na boisko. Działamy w charakterze organizacji non-profit, a celem Klubu jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, a w tym: doskonalenie uzdolnień sportowych i sprawności fizycznej członków Klubu, prowadzenie szkolenia sportowego, zapewnianie członkom Klubu możliwości uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym, organizowanie współzawodnictwa sportowego, uczestnictwo w imprezach oraz obozach sportowych, organizowanie różnych form aktywności fizycznej, angażowanie członków Klubu do uprawiania różnych form aktywności fizycznej, dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny członków Klubu, dbałość o zdrowie członków Klubu, popularyzacja zasad sportowej rywalizacji, Promocja sportu i kultury fizycznej, w szczególności piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Promocja sportu i kultury fizycznej, w szczególności piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin o trudnej sytuacji życiowej oraz z zaburzeniami psychicznymi.

3 RODZICE Wiele już udało nam się osiągnąć dzięki wsparciu rodziców naszych podopiecznych. To dzięki ich zaangażowaniu mamy gdzie trenować, stworzyliśmy klub piłkarski i przystąpiliśmy do rozgrywek ligowych.

4 DZIECI W szkółce Balkan Team trenują dzieci w wieku 8-13 lat. Mamy przyjemność pracować z naprawdę zdolną młodzieżą. Obecnie w ramach akademii trenuje ok. 80 zawodników, z czego ok. 10% to dzieci z rodzin o trudnej sytuacji rodzinnej lub finansowej.

5 Wiele udało nam się już zrobić we własnym zakresie – zrekultywowaliśmy ziemię i posialiśmy trawę, zainstalowaliśmy system nawadniania boiska, odmalowaliśmy szatnie a nawet skonstruowaliśmy autorski wózek do malowania linii :) Jednak to tylko wierzchołek naszych potrzeb. Nadal jest wiele do zrobienia, a bez finansowego wsparcia z zewnątrz będzie nam bardzo trudno zmierzyć się z tymi potrzebami. Pomóżcie nam spełnić marzenia młodych piłkarzy i ich rodziców, o: remoncie szatni i zaplecza sanitarnego - po godz jest całkiem ciemno, z uwagi na awarię instalacji traktorku do koszenia trawy, aby ta mogła się zamienić w prawdziwą murawę ławkach rezerwowych dla naszych zawodników i gości POTRZEBY

6 POTRZEBNE WSPARCIE Remont szatni4 000 zł Traktorek - kosiarka5 000 zł Remont ławek rezerwowych2 000 zł Przenośna toaleta2 700 zł Piłkołapacze5 000 zł RAZEM zł


Pobierz ppt "DOPINGUJMY NASZE DZIECI. CELE Jako szkółka piłkarska „Balkan Team” od 2 lat staramy się zrewitalizować szkolne boisko na Warszawskiej Pradze przy ul."

Podobne prezentacje


Reklamy Google