Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sponsor Sportu, Klubów Sportowych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sponsor Sportu, Klubów Sportowych"— Zapis prezentacji:

1 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Uczniowski Klub Sportowy „Wiertmet” Gmina: Biecz Powiat: gorlicki Województwo: małopolskie w w w. u k s w i e r t m e t. p l

2 UKS „WiertmeT” Libusza w kategorii Sponsor Sportu, Klubów Sportowych zgłasza Pana Romana Stygara

3 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Roman Stygar Absolwent wydziału mechanicznego Politechniki Rzeszowskiej, W roku 2001 w ramach restrukturyzacji Poszukiwań Nafty i Gazu, zostaje jednym z współudziałowców zakładających spółkę WIERTMET w Libuszy i obejmuje w niej funkcje Prezesa Zarządu którą pełni do dnia dzisiejszego. Sponsor Uczniowskiego Klubu Sportowego „WiertmeT” w Libuszy, Środki finansowe przeznacza na sportowy rozwój dzieci i młodzieży w kategorii: Juniora Młodszego, Młodzika, Dzieci klas IV i młodszych Przyjaciel dzieci i młodzieży, Sponsor wielu imprez, uroczystości sportowych związanych z piłką ręczną na terenie gminy, powiatu, województwa, Finansuje zakup sprzętu sportowego, strojów sportowych.

4 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Roman Stygar c.d. Sponsoruje dzieciom i młodzieży przejazdy na obozy, turnieje rozgrywki ligowe, Sponsoruje udział w turniejach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich, lokalnych, Sponsoruje wyjazdy na obozy sportowe podczas ferii zimowych i wakacji Dzięki wsparciu i pomocy Pana Romana Stygara, dzieci i młodzież uczestniczy od 3 lat w Programie Ministerstwa Sportu i Turystyki pn. „Sport wszystkich dzieci”

5 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Roman Stygar c.d., Umożliwia udział młodzieży w imprezach i widowiskach sportowych. Współfinansował: Wyjazd dzieci i młodzieży na Finał Pucharu Polski w Piłce Ręcznej mężczyzn (Mielec 2008), Wyjazd na mecz ekstraklasy mężczyzn w piłce ręcznej pomiędzy Stalą Mielec a Vive Kielce (Mielec 2008), Wyjazd na mecz Reprezentacji Polski Piłkarzy Ręcznych w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy (Wrocław 2009), Wyjazd na mecz Ligi Mistrzów rozgrywany w Kielcach pomiędzy Vive Targi Kielce – Chambery Savoie (Kielce 2009).

6 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Roman Stygar c.d. Ufundował sprzęt multimedialny na potrzeby Klubu tj. Projektor Komputer Drukarkę Aparat Kamerę Sprzęt ten pozwala na udokumentowanie pracy szkoleniowej, ułatwia prowadzenie administracji w Klubie.

7 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Roman Stygar i imprezy organizowane pod patronatem Jego osoby Turniej o Puchar Prezesa ZPUH Wiertmet Libusza (2007) Amatorska Powiatowa Liga Piłki Ręcznej dziewcząt (2008) Wojewódzki Turniej Piłki Ręcznej młodzików „Wiertmet Handball Cup” (2008) Współorganizator wspólnie z Małopolskim Związkiem Piłki Ręcznej I edycji II Mistrzostw Małopolski Uczniowskich Klubów Sportowych, Roman Stygar ufundował w tej imprezie nagrody rzeczowe (2009) Mała Liga Piłki Ręcznej „Wiertmet Handball Cup” (2009/2010) (Impreza sportowa dla dzieci, w którą zaangażowały się instytucje zewnętrzne doceniając tym samym pomysł na rozwój piłki ręcznej w Gminie Biecz i na Ziemi Gorlickiej).

8 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Historia, osiągnięcia UKS „WiertmeT” Libusza Rok 2005/06 pierwszy sezon w Małopolskiej Lidze Piłki Ręcznej w kategorii, młodzik młodszy – III miejsce (w sezonie tym zawodnicy „Wiertmetu” występowali jeszcze w barwach Klubowych UKS „Truchcik” Libusza), Rok – zostaje powołany UKS „ WiertmeT”. Nazwa Klubu związana jest z firmą „Wiertmet”, która sponsoruje działalność Klubu. Sezon 2006/2007 Młodzicy – II miejsce w wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej młodzików Sezon 2007/2008 Młodzicy młodsi – IV miejsce w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej, Młodzicy – I miejsce w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej.

9 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Historia, osiągnięcia UKS „WiertmeT” Libusza c.d. Sezon 2008/2009 Juniorzy młodsi - VIII miejsce w kat. junior młodszy w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej, I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Skrzzyszów, Młodzicy – Wicemistrzowie w II edycji Mistrzostw Małopolski UKS - ów

10 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Inne osiągnięcia klubu Uczestnictwo w międzynarodowych turniejach: „Lajkonik Cup” – Kraków 2009, (juniorzy młodsi) „Kempa 4 Sport Cup” – Presov 2009, (młodzicy) I miejsce na Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej w Lipinkach 2008 (młodzicy)

11 Sponsor Sportu, Klubów Sportowych
Z okazji kolejnego roku w którym Roman Stygar i jego firma wspomaga nasz Klub Sportowy i sport na terenie gminy Biecz, Uczniowski Klub Sportowy „WiertmeT” w Libuszy, chce aby osoba Romana Stygara wzięła udział w tak prestiżowym konkursie jakim jest Gminess.


Pobierz ppt "Sponsor Sportu, Klubów Sportowych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google