Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI. Do głównych zadań ICSTiR należy: Upowszechnianie i rozwijanie sportu i rekreacji w mieście Upowszechnianie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI. Do głównych zadań ICSTiR należy: Upowszechnianie i rozwijanie sportu i rekreacji w mieście Upowszechnianie."— Zapis prezentacji:

1 IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI

2 Do głównych zadań ICSTiR należy: Upowszechnianie i rozwijanie sportu i rekreacji w mieście Upowszechnianie i rozwijanie sportu i rekreacji w mieście Organizacja i koordynowanie imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz osób niepełnosprawnych Organizacja i koordynowanie imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz osób niepełnosprawnych Aktywne uczestnictwo w rozwoju sportu szkolnego Aktywne uczestnictwo w rozwoju sportu szkolnego Udostępnianie bazy sportowo rekreacyjnej w celu zaspakajania potrzeb w zakresie sportu i różnych form rekreacji Udostępnianie bazy sportowo rekreacyjnej w celu zaspakajania potrzeb w zakresie sportu i różnych form rekreacji

3 ICSTiR administruje następującym mieniem miejskim: 1.Hala sportowo-widowiskowa 2.Statek pasażerski ILAVIA 3.Stadion Miejski 4.Plaże Miejskie 5.Korty Tenisowe

4 1. HALA SPORTOWO- WIDOWISKOWA

5 Obiekt oddany do użytku r. Hala posiada pełnowymiarowe boiska i urządzenia do uprawiania różnych dyscyplin sportowych takich jak: piłka ręczna, piłka nożna, piłki koszykowej, piłka siatkowa-3 boiska, tenis ziemny i stołowy oraz 2 tory kręglarskie.

6 Obiekt posiada widownie na 1250 miejsc siedzących. Mieści również kawiarnię, salę konferencyjną, bardzo dobrze wyposażoną siłownię oraz saunę.

7 W hali corocznie odbywa się około 100 imprez sportowych. Są to zawody różnej rangi, od imprez sportu szkolnego po międzynarodowe nawet rangi Mistrzostw Europy

8 Memoriał Huberta Wagnera w Piłce Siatkowej Mężczyzn z udziałem reprezentacji: Rosji, Holandii, Tunezji, Australii i Polski

9 Cykliczne Międzynarodowe Mityngi w Skoku Wzwyż

10 Mecze Euroligi Tenisa Stołowego

11 Międzypaństwowe Mecze Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn

12 W hali odbywają się także koncerty: Koncert Maryli Rodowicz Koncert Maryli Rodowicz

13 Koncert zespołu BAJM Koncert zespołu BAJM

14 2. Statek pasażerski ILAVIA

15 Statek zabiera na pokład 28 pasażerów. Wykonuje rejsy wycieczkowe, czartery oraz obsługuje oficjalne delegacje przebywające w Iławie.

16 3. Stadion Miejski

17 Na co dzień na stadionie trenuje i rozgrywa mecze Klub Piłkarski JEZIORAK. Wyposażony jest w boisko główne z bieżnia mineralną i urządzeniami lekkoatletycznymi oraz dwa boiska boczne. Obiekt może pomieścić 5 tysięcy widzów.

18 4. Plaże miejskie W Iławie znajdują się dwie plaże miejskie, które w sezonie są strzeżone i obsługiwane przez ratowników WOPR.

19 Plaża DZIKA

20 5. Korty tenisowe


Pobierz ppt "IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI. Do głównych zadań ICSTiR należy: Upowszechnianie i rozwijanie sportu i rekreacji w mieście Upowszechnianie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google