Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STAN WDRAŻANIA KOMPONENTU REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI W WIELKOPOLSCE Poznań, 15 stycznia 2010 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STAN WDRAŻANIA KOMPONENTU REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI W WIELKOPOLSCE Poznań, 15 stycznia 2010 r."— Zapis prezentacji:

1 STAN WDRAŻANIA KOMPONENTU REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI W WIELKOPOLSCE Poznań, 15 stycznia 2010 r.

2 PriorytetLiczba naborówAlokacja przeznaczona na nabory ( ) VI PLN VII PLN VIII PLN IX PLN Nabory projektów konkursowych w latach

3 Nr Działania/ Poddziałania BeneficjentAlokacja przeznaczona na nabory ( ) 6.1.3PUP PLN 7.1.1OPS PLN 7.1.2PCPR PLN 7.1.3ROPS PLN Wieloletnie projekty systemowe – nabory w latach W okresie od 21 grudnia 2009 r. do 31 stycznia 2010 r. można składać wnioski o dofinansowanie w ramach Poddziałania 7.1.1, i o środki na 2010 r.

4 Projekty systemowe w latach Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego Tytuł projektuData realizacji projektuWartość ogólna projektu „Budowa Wielkopolskiego Systemu Innowacji” r r r r PLN PLN „Regionalne Sieci Innowacji i promocja innowacji w regionie” r r r r PLN PLN Projekty realizowane przez WUP w Poznaniu Tytuł projektuData realizacji projektuWartość ogólna projektu Dynamika i kierunki zmian gospodarczych w woj.wielkopolskim,ich przewidywany wpływ na profil działalności przedsiębiorstw oraz kształt regionalnego rynku pracy r. – r PLN Wsparcie stypendialne dla doktorantów na kierunkach uznanych za strategiczne z punktu widzenia rozwoju Wielkopolski r. – r PLN Wielkopolski Program Stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych r. – r PLN

5 Projekty innowacyjne WUP w Poznaniu ogłosił w 2009 r. dwa konkursy zamknięte na projekty innowacyjne (nabór: r. – r.): W ramach Priorytetu VIII „Metody utrzymania aktywności zawodowej pracowników w grupie wiekowej 50+” W ramach Priorytetu IX: „Modernizacja oferty kształcenia zawodowego w powiązaniu z potrzebami lokalnego/ regionalnego rynku pracy” Alokacja na każdy z konkursów wynosi po zł.

6 Ilość złożonych wniosków o dofinansowanie* * Dane wygenerowane z KSI SIMIK na dn r.

7 Liczba podpisanych umów/decyzji o dofinansowanie * * Dane wygenerowane z KSI SIMIK na dn r.

8 Wartość podpisanych umów o dofinansowanie* w odniesieniu do alokacji na lata * Dane wygenerowane z KSI SIMIK na dn r.

9 Wartość podpisanych umów o dofinansowanie* w ramach Priorytetu VII w odniesieniu do alokacji na lata * Dane wygenerowane z KSI SIMIK na dn r.

10 Forma prawna Beneficjentów, którzy podpisali umowę o dofinansowanie * * Dane wygenerowane z KSI SIMIK na dn r.

11 Nr Działania/ Poddziałania Beneficjent (liczba wniosków) Otrzymane dofinansowanie 6.3OPS (2) OPS (7) PCPR (2) OPS (1)0 7.3OPS (20)5 9.5OPS (1)1 Liczba wniosków OPS i PCPR w ramach pozostałych Działań komponentu regionalnego PO KL w latach

12 Partnerstwa w projektach systemowych w ramach Priorytetu VII Liczba beneficjentów, którzy złożyli wniosek o dofinansowanie po raz pierwszy w roku

13 Dziękuję za uwagę Krzysztof Urbański Wicedyrektor ds. Funduszy Unii Europejskiej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu tel. (61)


Pobierz ppt "STAN WDRAŻANIA KOMPONENTU REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI W WIELKOPOLSCE Poznań, 15 stycznia 2010 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google