Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYKONAWCA: AGNIESZKA WOŹNY NABÓR ELEKTRONICZNY DO SZKÓŁ ŚREDNICH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYKONAWCA: AGNIESZKA WOŹNY NABÓR ELEKTRONICZNY DO SZKÓŁ ŚREDNICH."— Zapis prezentacji:

1 WYKONAWCA: AGNIESZKA WOŹNY NABÓR ELEKTRONICZNY DO SZKÓŁ ŚREDNICH

2 DROGA GIMNAZJALISTKO, DROGI GIMNAZJALISTO! Już niedługo dokonasz wyboru dalszej drogi edukacji ???

3 1. Uczeń może wybrać dowolną liczbę oddziałów w tych szkołach. Kandydat w trakcie rekrutacji może równocześnie ubiegać się o przyjęcie do nie więcej niż trzech szkół ponadgimnazjalnych 2. Dokonując wyboru, uczeń wskazuje jaki oddział i w jakiej szkole najbardziej go interesuje, czyli - ustala własną hierarchię wyboru.

4 3. Każdy z kandydatów zostanie przydzielony tylko do jednego z wybranych przez siebie oddziałów w I etapie rekrutacji lub w etapach następnych. 4. Na liście przyjętych do oddziałów nie mogą znaleźć się kandydaci z mniejszą liczbą punktów, niż kandydat, który został w procesie rekrutacji odrzucony, a którego wybór dotyczył tego oddziału. 5. Przydział uczniów do oddziałów uwzględni ich preferencje i liczbę punktów.

5 Typ szkoły w jakiej postanowisz podjąć naukę po ukończeniu gimnazjum może w przyszłości wpłynąć na Twoją karierę zawodową.

6 Różnorodna oferta kształcenia przedstawiona rzeszowskiej młodzieży daje wiele możliwości wyboru własnej edukacji, gwarantując wszystkim uczniom kontynuację nauki po każdym etapie kształcenia.

7 CO PO GIMNAZJUM ? 3 letnie liceum ogólnokształcące (matura) 4 letnie technikum (matura) 3 lub 2 letnia zasadnicza szkoła zawodowa Liceum ogólnokształcące i technikum przygotowują uczniów do egzaminu maturalnego.

8 ZACZYNAMY WYPEŁNIAĆ PRZYKŁADOWE PODANIE!!!!

9 STRONA NABORU: NABOR.PROGMAN.PL

10

11

12

13

14

15

16

17 Podanie już gotowe. Teraz musi zostać podpisane przez kandydata i rodziców, oraz zaniesione do szkoły, która zastała wybrana na pierwszym miejscu!!!!! Miejsca na podpis.

18 Na ostatniej stronie został wydrukowany PIN, który jest hasłem do twojego elektronicznego konta, na którym będziesz mógł sprawdzać, gdzie zostało przyjęte twoje podanie. Loginem do konta jest PESEL.

19 WAŻNE TERMINY!!!!!!

20 Powodzenia !!!!!!!


Pobierz ppt "WYKONAWCA: AGNIESZKA WOŹNY NABÓR ELEKTRONICZNY DO SZKÓŁ ŚREDNICH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google