Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie. Nasza szkoła skończyła 25 lat, ale ciągle jest młoda młodością naszych uczniów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie. Nasza szkoła skończyła 25 lat, ale ciągle jest młoda młodością naszych uczniów."— Zapis prezentacji:

1

2 Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie. Nasza szkoła skończyła 25 lat, ale ciągle jest młoda młodością naszych uczniów. Czekamy na najmłodszych, którzy rozpoczną naukę 1 września 2013 roku.

3 Dyrektor: mgr Bożena Zięba Zapraszamy dzieci 6-letnie do I klasy. W naszej przyjaznej szkole 6-latek może rozwijać się poprzez naukę i zabawę. Profesjonalna kadra pedagogiczna stosuje metody i formy pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości percepcyjnych uczniów. W wychowaniu najmłodszych wykorzystujemy założenia pedagogiki zabawy. Atutem naszej szkoły jest przyjazna atmosfera. Każde dziecko może czuć się u nas bezpiecznie.

4 Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Dorota Kozioł, Magdalena Linek, Małgorzata Ożyło, Elżbieta Kluz, Elżbieta Salamon, Jolanta Pyziak, Małgorzata Niedziółka, Ewa Tobijasz, Jadwiga Kawa, Teresa Halaburda, Jolanta Garbaczewska, Anna Borowiecka-Golba

5 Pedagog: mgr Małgorzata Prucharska Zapewniamy wsparcie specjalistów – pedagoga, logopedy, terapeutów.

6 Czeka na Was wykształcona kadra pedagogiczna, miły zespół pełnych pasji i ciepła nauczycieli, dbających o przyjazną atmosferę w szkole.

7 Jesteśmy profesjonalistami. Mamy bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegamy i rozumiemy ich potrzeby. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują opiekę, edukację i wychowanie na najwyższym poziomie.

8 Nasze wykształcenie kierunkowe, wiedza i umiejętności pozwalają na rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań, talentów każdego dziecka. Naszym celem jest tworzenie szkoły przyjaznej uczniom, rodzicom i nauczycielom.

9 Witamy Was serdecznie i zapraszamy do środka. Najpierw chcemy Wam pokazać sale, w których będziecie się uczyć i bawić. Są kolorowe, przyjazne i tak wyposażone, żebyście się w nich dobrze czuli.

10 Znajdziecie w nich dużo pomocy dydaktycznych, dzięki którym szybko i z radością nauczycie się czytać, pisać i liczyć.

11 Wybraliśmy dla was najlepszy podręcznik na którego stronach przez cały rok szkolny będziecie poznawać i utrwalać literki. Nosi nazwę „Elementarz XXI wieku”. Jest on bardzo nowoczesny. Daje możliwość korzystania z Multibooka i tabletu interaktywnego.

12 Wiemy, że lubicie komputer. Czeka na Was nowoczesna pracownia informatyczna.

13 Zajęcia ruchowe są dla Was bardzo ważne. Ruch to przecież zdrowie! W sali ruchu będziecie się relaksować, ćwiczyć i bawić.

14 W nowocześnie wyposażonym basenie na pewno szybko nauczycie się pływać!

15 Po zajęciach lekcyjnych możecie skorzystać z wielu ciekawych zajęć prowadzonych przez nas. Są to zajęcia komputerowe, plastyczne, językowe, dziennikarskie, kółka matematycznego, Klubu Europejczyka i inne.

16 W świetlicy szkolnej możecie odrobić lekcje pod opieką wychowawców, a także bawić się, oglądać filmy lub brać udział w zajęciach plastycznych, ruchowych.

17 Stołówka szkolna serwuje pyszne i zdrowe obiady.

18 Nie wszystkie dni spędzamy w szkole. Często idziemy z wizytą do teatru, kina, na koncerty. Jeździmy na wycieczki.

19 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie ul. Starzyńskiego 17 telefon: 17 748-35-60 e-mail: sekretariat@sp25.resman.pl adres strony: www.sp-25.rzeszow.plsekretariat@sp25.resman.plwww.sp-25.rzeszow.pl Rodzice naszych uczniów współpracują z nami. Dbają o to, aby Wam było w szkole jak najlepiej. Nie żegnamy się z Wami, tylko mówimy do widzenia, do miłego zobaczenia we wrześniu w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie


Pobierz ppt "Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie. Nasza szkoła skończyła 25 lat, ale ciągle jest młoda młodością naszych uczniów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google