Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DYREKTOR SZKOŁY – RENATA CIEŚLAK. KILKA SŁÓW O NAS Oddział przedszkolny jest grupą przyjazną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole. Szkoła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DYREKTOR SZKOŁY – RENATA CIEŚLAK. KILKA SŁÓW O NAS Oddział przedszkolny jest grupą przyjazną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole. Szkoła."— Zapis prezentacji:

1 DYREKTOR SZKOŁY – RENATA CIEŚLAK

2 KILKA SŁÓW O NAS Oddział przedszkolny jest grupą przyjazną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole. Szkoła umożliwia wyrównanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom oraz uwzględnia w swoich działaniach potrzeby środowiska. Program ukierunkowany jest na dziecko, jego potrzeby, umożliwia mu wszechstronny rozwój. Dzieci korzystając z nowoczesnych pomocy dydaktycznych systematycznie pozyskiwanych z EFS, rozwijają swoje zainteresowania i zdolności. Nad rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna stosująca nowoczesne metody wychowania i kształcenia. Rodzice są współautorami życia grupy.

3 Zapewniamy atrakcyjne zajęcia w dobrze wyposażonej sali.

4 Dzieci korzystają z placu zabaw, który jest wyposażony w nowoczesny, bezpieczny sprzęt do zabaw ruchowych.

5 Dzieci korzystają z zajęć pozalekcyjnych tj.: dogoterapia, rytmika, język angielski, terapia logopedyczna. Oddział przedszkolny prowadzi działania mające na celu inspirowanie działań twórczych wychowanków stymulowanych plastyką, muzyką i żywym słowem.

6

7 Korzystają również z sali rekreacyjno-sportowej, boiska szkolnego oraz z nowoczesnej pracowni komputerowej i biblioteki multimedialnej.

8 Dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczą w uroczystościach szkolnych oraz imprezach organizowanych dla społeczności lokalnej i samorządu terytorialnego.

9

10 Organizujemy ciekawe wycieczki.

11 Wizyta w fabryce bombek

12 Zabawy w Pyszkowie

13 Kładziemy duży nacisk na rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci.

14 Ekspozycja prac dzieci na Jarmarku Adwentowym

15 Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie poznasz nowych kolegów z którymi miło spędzisz czas. Czeka Cię wiele radosnych chwil podczas zabaw i zajęć. U nas jest bezpiecznie, a wszystkie dni spędzone w szkole są pogodne i ciekawe.


Pobierz ppt "DYREKTOR SZKOŁY – RENATA CIEŚLAK. KILKA SŁÓW O NAS Oddział przedszkolny jest grupą przyjazną, przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w szkole. Szkoła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google