Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKOLNO- GIMNAZJALNY NR 7 W RADOMSKU TO:. M isją naszej szkoły jest stworzenie placówki, w której uczniowie czuliby się bezpieczni i mogliby się

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKOLNO- GIMNAZJALNY NR 7 W RADOMSKU TO:. M isją naszej szkoły jest stworzenie placówki, w której uczniowie czuliby się bezpieczni i mogliby się"— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKOLNO- GIMNAZJALNY NR 7 W RADOMSKU TO:

2 M isją naszej szkoły jest stworzenie placówki, w której uczniowie czuliby się bezpieczni i mogliby się w pełni realizować. P ragniemy kształcić i wychowywać tak, aby nasi uczniowie osiągali najwyższy stopień przygotowania do dalszej nauki, zostali wychowani w poszanowaniu ogólnie przyjętych norm etycznych i moralnych. G łówne wartości, którym podporządkowaliśmy swoją pracę to: dobro nas wszystkich, harmonijny rozwój społeczności szkolnej, jej integracja ze środowiskiem lokalnym, wzajemne poszanowanie godności.

3 OFERTA NASZEJ SZKOŁY

4 Nasza szkoła zapewnia wszystkim uczniom: fachową kadrę nauczycielską, osobną świetlicę dla uczniów klas 0-III w godz , opiekę pedagoga,pedagoga-terapeuty, logopedy, pielęgniarki, smaczne, tanie obiady w stołówce, przystosowane i wyposażone sale lekcyjne zgodnie z wymaganiami ministerstwa, bezpieczny pobyt w szkole (osobne piętro dla klas 0-III i monitoring szkolny), możliwość nauki drugiego języka (j. niemiecki), możliwość rozwoju zainteresowań w kołach: plastycznym, muzycznym, informatycznym, sportowych, wysoki poziom nauczania, pracownie języków obcych, tablica interaktywna, zajęcia wyrównawcze, zajęcia gimnastyki korekcyjnej.

5 fachową kadrę nauczycielską, i administracyjną

6 osobną świetlicę dla uczniów klas 0- III w godz

7 opiekę pedagoga, pedagoga-terapeuty, logopedy, pielęgniarki,

8 smaczne, tanie obiady w stołówce,

9 przystosowane i wyposażone sale lekcyjne zgodnie z wymaganiami ministerstwa,

10

11 bezpieczny pobyt w szkole (osobne piętro dla klas 0-III i monitoring szkolny),

12 DOSTĘP DO BIBLIOTEKI I CENTRUM MULTIMEDIALNEGO: ZBIORY SZKOŁY PODSTAWOWEJ Stan księgozbioru na 31 grudnia 2005 r egzemplarzy (księgozbiór podręczny, popularnonaukowy, beletrystyka)

13 możliwość nauki drugiego języka (j. niemiecki), możliwość rozwoju zainteresowań w kołach: plastycznym, muzycznym, informatycznym, sportowym, wysoki poziom nauczania, Nasi szóstoklasiści uzyskali najlepsze wyniki na sprawdzianie w kwietniu 2009 r. ŚREDNIA SZKOŁY - 26,40 pracownie języków obcych, tablica interaktywna, zajęcia wyrównawcze, zajęcia gimnastyki korekcyjn ej.

14

15 W naszej szkole działa Mały i Duży Samorząd Uczniowski. Dzięki pracy w SU uczniowie rozwijają swoją samorządność, uczą się odpowiedzialności i świadomego podejmowania decyzji. WIĘKSZOŚĆ IMPREZ ORGANIZOWANA JEST PRZY UDZIALE SAMORZĄDÓW SZKOLNYCH.

16 W NASZEJ SZKOLE JEST NAPRAWDĘ EKSTRA, DOSKONALE, SUPER I BEZPIECZNIE. ZAPRASZAM NA FOTOGRAFIE Z ŻYCIA SZKOŁY KTÓRE BĘDĄ NAJLEPSZĄ REKLAMĄ.

17 ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!!!!!

18

19

20

21

22

23

24

25 POTRAFIMY SIĘ UCZYĆ I BAWIĆ:


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKOLNO- GIMNAZJALNY NR 7 W RADOMSKU TO:. M isją naszej szkoły jest stworzenie placówki, w której uczniowie czuliby się bezpieczni i mogliby się"

Podobne prezentacje


Reklamy Google