Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Witamy sześciolatki w naszej szkole. Informacja o przygotowaniu szkoły na przyjęcie dzieci sześcioletnich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Witamy sześciolatki w naszej szkole. Informacja o przygotowaniu szkoły na przyjęcie dzieci sześcioletnich."— Zapis prezentacji:

1 Witamy sześciolatki w naszej szkole. Informacja o przygotowaniu szkoły na przyjęcie dzieci sześcioletnich.

2 Kilka ważnych informacji dla Rodziców Zgodnie z Art. 13d.1. 1 września 2014 roku naukę w szkole podstawowej rozpoczną dzieci urodzone w pierwszej połowie 2008 r. oraz dzieci urodzone w 2007 r. Na wniosek rodzica zgłoszony do dyrektora szkoły, w obwodzie której mieszka dziecko, naukę będą mogły rozpocząć dzieci urodzone w drugiej połowie 2008 r. 1 września 2015 r. naukę w szkole podstawowej rozpoczną dzieci urodzone w drugiej połowie 2008r. oraz wszystkie dzieci z 2009 r. Jest to data, od której realizacje obowiązku szkolnego rozpoczną, bez wyjątku, wszystkie sześciolatki.

3 Drodzy Rodzice, w szkole wasze dzieci będą mogły uczyć się i rozwijać na miarę swoich możliwości.

4 Będą czuły się ważne i odpowiedzialne

5 Będą uczyły się współpracy, będą poznawały nowe koleżanki i nowych kolegów.

6 Proszę się nie bać, że sobie nie poradzą. W dzieciach drzemie potencjał, który stopniowo będzie wykorzystywany do ich wszechstronnego rozwoju.

7 Rodzice będą w tym nieodłącznymi partnerami szkoły.

8 Nauczyciele naszej szkoły zapraszają do współpracy, w czasie której lepiej się poznacie, przekażecie nawzajem informacje o dziecku, zaplanujecie wspólnie pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Szkoła oferuje Dobrze wyposażone sale lekcyjne, przytulne i kolorowe.

9 Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, w tym pedagoga, psychologa i logopedę. Świetlicę i stołówkę. Nowoczesną salę gimnastyczną. Plac zabaw. W czasie wakacji zostanie zaadaptowana dawna sala gimnastyczna na salę zajęć do zabaw ruchowych dla uczniów klas I-III.

10 Dyrektor szkoły serdecznie zaprasza do odwiedzenia szkoły. Na spotkanie można się umówić telefonicznie lub po prosu przyjść. Informacje o szkole znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Naprawdę szkoła nie jest taka zła! Nie można robić z niej Czarnego Luda i straszyć nią dzieci! Są wśród naszych uczniów sześciolatki i ani rodzice, ani dzieci nie żałują, że taka decyzja została podjęta!


Pobierz ppt "Witamy sześciolatki w naszej szkole. Informacja o przygotowaniu szkoły na przyjęcie dzieci sześcioletnich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google