Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie z Filią w Cetuli.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie z Filią w Cetuli."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie z Filią w Cetuli

2 Nasza szkoła jest przygotowana na przyjęcie sześciolatków Program nauczania w klasie I dostosowany jest do możliwości dziecka sześcioletniego. Program nauczania w klasie I dostosowany jest do możliwości dziecka sześcioletniego.

3 SZKOŁA PRACUJE OD 8.00 DO 16.00 SZKOŁA PRACUJE OD 8.00 DO 16.00 Nauka odbywa się w systemie jednozmianowym.

4 W naszej szkole: W naszej szkole: nauka jest prowadzona w salach lekcyjnych dostosowanych do potrzeb młodszych dzieci (część edukacyjna i rekreacyjna), nauka jest prowadzona w salach lekcyjnych dostosowanych do potrzeb młodszych dzieci (część edukacyjna i rekreacyjna), sale są wyposażone w pomoce dydaktyczne i przedmioty potrzebne do zajęć, sale są wyposażone w pomoce dydaktyczne i przedmioty potrzebne do zajęć, uczniowie mają możliwość pozostawienia w szkole części swoich podręczników i przyborów. uczniowie mają możliwość pozostawienia w szkole części swoich podręczników i przyborów.

5 Sześciolatek w naszej szkole uczy się poprzez zabawę uczy się poprzez zabawę angażuje wiele zmysłów angażuje wiele zmysłów korzysta z podręczników dostosowanych do możliwości dziecka korzysta z podręczników dostosowanych do możliwości dziecka chętnie rysuje, maluje, wycina, czyta, liczy, pisze chętnie rysuje, maluje, wycina, czyta, liczy, pisze

6 Sześciolatek w naszej szkole doświadcza i eksperymentuje rozwija swoje pasje współpracuje z innymi przestrzega ustalonych zasad ma przyjaciół zawsze może liczyć na pomoc nauczyciela czuje się bezpiecznie uczestniczy w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem technik multimedialnych uczy się języka obcego

7 Nasi nauczyciele dbają o bezpieczną i twórczą dbają o bezpieczną i twórczą atmosferę, atmosferę, potrafią zainteresować dzieci tematem, potrafią zainteresować dzieci tematem, organizują zabawy i zajęcia, które organizują zabawy i zajęcia, które pozwalają dziecku doświadczać, pozwalają dziecku doświadczać, poznawać i zrozumieć otaczający je świat. poznawać i zrozumieć otaczający je świat.

8 Nasi nauczyciele rozwijają: rozwijają: twórcze myślenie, twórcze myślenie, kreatywność, kreatywność, zdolność do obrazowego zdolność do obrazowego myślenia, myślenia, stosują stosują różnorodne metody nauczania: różnorodne metody nauczania: dramę, dramę, inscenizację, inscenizację, pantomimę, pantomimę, różnorodne formy plastyczne. różnorodne formy plastyczne.

9 RADOSNA SZKOŁA Dzięki programowi „Radosna szkoła” najmłodsi uczniowie mają stworzone w szkole odpowiednie warunki i mogą uczyć się także przez zabawę.

10 Radosna szkoła

11 Od najmłodszych lat uczymy dzieci, jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo: Realizujemy programy: „Wolność oddechu - zapobiegaj astmie” „Szklanka mleka” „Owoce w szkole” „Czyste powietrze wokół nas”

12 Stwarzamy dzieciom możliwość rozwijania swoich talentów poprzez udział w różnorodnych konkursach: teatralnych plastycznych

13 Stwarzamy dzieciom możliwość rozwijania swoich talentów poprzez udział w różnorodnych konkursach: wokalnych

14 Stwarzamy dzieciom możliwość rozwijania swoich talentów poprzez udział w różnorodnych konkursach: recytatorskich

15 Stwarzamy dzieciom możliwość rozwijania swoich talentów poprzez udział w różnorodnych konkursach: czytelniczych

16 Zajęcia w terenie i wycieczki

17

18 Szkolne uroczystości PASOWANIE NA UCZNIA

19 Szkolne uroczystości ŚWIĘTO SZKOŁY I JEJ PATRONA

20 Szkolne uroczystości BIEG PAPIESKI

21 Szkolne uroczystości KONCERT KOLĘD UCZNIÓW KLAS I - III

22 Szkolne uroczystości DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piwodzie z Filią w Cetuli."

Podobne prezentacje


Reklamy Google