Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

doskonała lokalizacja kameralność nowoczesność bezpieczeństwo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "doskonała lokalizacja kameralność nowoczesność bezpieczeństwo."— Zapis prezentacji:

1

2 doskonała lokalizacja kameralność nowoczesność bezpieczeństwo

3 Lokalizacja

4 Szkoła Podstawowa nr 6 w Zielonej Górze Niewielka, kameralna placówka, w której panuje niepowtarzalny klimat. Uczniowie w przeciwieństwie do szkół molochów nie pozostają anonimowi. Każde dziecko postrzegane jest indywidualnie, podmiotowo - znamy wszystkich swoich uczniów. Dzieci wrażliwe, nieśmiałe wspaniale odnajdują się w naszej szkole.

5

6 Baza szkoły: sale lekcyjne doskonale wyposażone; klasy z kącikami do zabaw i wypoczynku z bogatym zbiorem pomocy dydaktycznych; bezpyłowe tablice, co z pewnością ucieszy rodziców dzieci z alergią; w każdej sali nowoczesny sprzęt audiowizualny, komputery z dostępem do Internetu, rzutniki, panele multimedialne, tablice interaktywne;

7 szatnia, w której każdy uczeń ma do dyspozycji szafkę zamykaną na klucz; toalety i umywalki dostosowane do wzrostu sześciolatków; boisko ze sztuczną nawierzchnią; plac zabaw z projektu Radosna szkoła; dzieci mają zapewnioną opiekę pielęgniarki; obiekt jest monitorowany.

8 Wyposażenie klas edukacja wczesnoszkolna

9 edukacja wczesnoszkolna

10 Klasy posiadają kąciki do zabaw i wypoczynku

11 sala do nauki języka polskiego sala do nauki matematyki

12 Sala komputerowa

13 Świetlica szkolna

14 Godziny pracy świetlicy dostosowane do potrzeb pracujących rodziców – świetlica zapewnia opiekę w godz. 6:45-16:30; na wyposażeniu świetlicy są m.in. ergonomiczne stoliki i krzesełka dostosowane do wzrostu sześciolatków oraz leżaki, pozwalające na chwile odpoczynku i relaksu.

15 Plac zabaw z projektu Radosna szkoła

16 Biblioteka szkolna z bogatym księgozbiorem zawsze zaprasza

17 Uczestniczymy w ogólnopolskiej akcji społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom Akcja propaguje czytelnictwo wśród dzieci, zachęca rodziców, wychowawców i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom.

18 Uczniowie mogą rozwijać swoje talenty w ramach zajęć dodatkowych. Szkoła proponuje bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych: kółko plastyczne, techniczne; kółko informatyczne; kółko ortograficzne; koło matematyczne Pitagoras; zajęcia rozwijające umiejętności i zainteresowania w zakresie języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, historii, przyrody; nauka języka niemieckiego, także poprzez współpracę z niemiecką szkołą w Zittau; Szkolne Koło Sportowe; teatrzyk Baju – Baj; kółko wokalne; kółko dziennikarskie - wydajemy gazetkę szkolna Głos Szóstki.

19 logopedyczne socjoterapeutyczne korekcyjno-kompensacyjne gimnastyki korekcyjnej

20 Możliwość korzystania z posiłków W szkole działa stołówka, w której wydawane są obiady dwudaniowe; dzieci maja możliwość picia mleka (nieodpłatnie); szkoła uczestniczy w programie Warzywa i owoce w szkole, dzięki czemu uczniowie klas 1-3 otrzymują zdrowe i świeże owoce i warzywa.

21 Szkoła przyjazna dla dzieci Stwarzamy warunki zapewniające sześciolatkom edukację i opiekę zgodną z ich potrzebami rozwojowymi

22 Szkoła realizuje programy:

23 Nasz adres: Szkoła Podstawowa nr 6 65 – 409 Zielona Góra ul. Moniuszki 19 tel.68 4548747 sp6.zgora@gmail.com www.sp6.zgora.pl Autor prezentacji Aneta Adamczewska


Pobierz ppt "doskonała lokalizacja kameralność nowoczesność bezpieczeństwo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google