Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gmina Galewice www.galewice.pl. Rowerowy Europejczyk Gminy Galewice - Bogdan Prędki, tak można mówić o mieszkańcu gminy, który w 2009 roku wyruszył w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gmina Galewice www.galewice.pl. Rowerowy Europejczyk Gminy Galewice - Bogdan Prędki, tak można mówić o mieszkańcu gminy, który w 2009 roku wyruszył w."— Zapis prezentacji:

1 Gmina Galewice www.galewice.pl

2 Rowerowy Europejczyk Gminy Galewice - Bogdan Prędki, tak można mówić o mieszkańcu gminy, który w 2009 roku wyruszył w samotny rajd rowerowy dookoła Europy

3 Bogdan Prędki (34 l) - pasjonat kolarstwa po przebytym rajdzie rowerowym dookoła Polski w 2008 r. postanowił podpić Europę.

4 W dniu 26 kwietnia 2009 roku spod budynku Urzędu Gminy Galewice Bogdan Prędki ruszył na wyprawę życia dookoła Europy. Trasa biegła przez 17 państw i liczyła 11 600 km, którą pokonał w 102 dni. Dziennie pokonywał od 120 km do 180 km.

5 Trasa wyprawy - Europa

6 Dokumentowanie wyprawy

7

8 6 sierpień 2009 rok – powrót z rajdu rowerowego. Bogdan został przywitany na granicy gminy przez Wójta Gminy Galewice i przedstawicieli Rady Gminy, Ochotniczej Straży Pożarnej w Galewicach oraz lokalnej Policji

9 Następnie pod eskortą radiowozu policji i samochodu strażackiego ruszył na powitanie pod Urząd Gminy Galewice

10 Powitanie w Galewicach i nagroda od władz Gminy Galewice – nowy rower

11 Koszulka, w której Bogdan wędrował dookoła Europy


Pobierz ppt "Gmina Galewice www.galewice.pl. Rowerowy Europejczyk Gminy Galewice - Bogdan Prędki, tak można mówić o mieszkańcu gminy, który w 2009 roku wyruszył w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google