Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU 22 września 2013. 23 września w SOSW I i II odbył się rajd rowerowy wzdłuż ścieżek rowerowych w Lublińcu. Udział w rajdzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU 22 września 2013. 23 września w SOSW I i II odbył się rajd rowerowy wzdłuż ścieżek rowerowych w Lublińcu. Udział w rajdzie."— Zapis prezentacji:

1 EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU 22 września 2013

2 23 września w SOSW I i II odbył się rajd rowerowy wzdłuż ścieżek rowerowych w Lublińcu. Udział w rajdzie wzięli: Ewa Jaźwa, Wiola Salisz, Dawid Odczyk, Anita Bereza, Natalia Mierzwa i Monika Prandzioch oraz panie Danuta Witczak i Monika Zaręba. 23 września w SOSW I i II odbył się rajd rowerowy wzdłuż ścieżek rowerowych w Lublińcu. Udział w rajdzie wzięli: Ewa Jaźwa, Wiola Salisz, Dawid Odczyk, Anita Bereza, Natalia Mierzwa i Monika Prandzioch oraz panie Danuta Witczak i Monika Zaręba.

3

4 Od samego rana nasze oczy zwrócone były ku niebu z pytaniem: co też nam ono zgotuje za pogodę?. A pogoda serwowała nam kratkę. Raz słoneczko a raz deszczyk. Jednak w myśl hasła na ten dzień: Żyj w zgodzie z przyrodą, nie martw się pogodą ruszyliśmy zgodnie z planem o godz 16ej. Od samego rana nasze oczy zwrócone były ku niebu z pytaniem: co też nam ono zgotuje za pogodę?. A pogoda serwowała nam kratkę. Raz słoneczko a raz deszczyk. Jednak w myśl hasła na ten dzień: Żyj w zgodzie z przyrodą, nie martw się pogodą ruszyliśmy zgodnie z planem o godz 16ej.

5 Ewa i Natalia

6 Trasa rajdu prowadziła wzdłuż ścieżek rowerowych w Lublińcu. Rajd miał na celu propagowanie poruszania się bez samochodu, uświadomienie napotkanym ludziom, że warto zamienić samochód właśnie na rower, bo jest to z pożytkiem dla naszego zdrowia a także dla środowiska. Trasa rajdu prowadziła wzdłuż ścieżek rowerowych w Lublińcu. Rajd miał na celu propagowanie poruszania się bez samochodu, uświadomienie napotkanym ludziom, że warto zamienić samochód właśnie na rower, bo jest to z pożytkiem dla naszego zdrowia a także dla środowiska.

7 Dawid i Monika

8 Celem rajdu oprócz przybliżenia mieszkańcom Lublińca korzyści płynących z obchodów Dnia Bez Samochodu, było zdobycie Górki Lipskiej i dojechanie do Krzyża Milenijnego, który stoi na tej Górce. Celem rajdu oprócz przybliżenia mieszkańcom Lublińca korzyści płynących z obchodów Dnia Bez Samochodu, było zdobycie Górki Lipskiej i dojechanie do Krzyża Milenijnego, który stoi na tej Górce. Wjechanie na Górkę było nie lada wyczynem dla niektórych rajdowiczów, ale dali radę i w nagrodę otrzymali słodki upominek Wjechanie na Górkę było nie lada wyczynem dla niektórych rajdowiczów, ale dali radę i w nagrodę otrzymali słodki upominek

9 Wjazd na górę

10 Krzyż Milenijny Krzyż Milenijny

11 Mimo deszczu w drodze powrotnej z Górki wycieczka, dostarczyła dużo radości, pedałowanie rozgrzało, więc chłodna i mokra aura nikomu nie przeszkadzała. Mimo deszczu w drodze powrotnej z Górki wycieczka, dostarczyła dużo radości, pedałowanie rozgrzało, więc chłodna i mokra aura nikomu nie przeszkadzała. W dobrych nastrojach wróciliśmy do Ośrodka. W dobrych nastrojach wróciliśmy do Ośrodka. Oprac. Monika Zaręba i Danuta Witczak Oprac. Monika Zaręba i Danuta Witczak


Pobierz ppt "EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU 22 września 2013. 23 września w SOSW I i II odbył się rajd rowerowy wzdłuż ścieżek rowerowych w Lublińcu. Udział w rajdzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google