Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kamil Majerski Bartosz Wicher Filip Lamański Sławek Borowski Mariusz Dziedzic.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kamil Majerski Bartosz Wicher Filip Lamański Sławek Borowski Mariusz Dziedzic."— Zapis prezentacji:

1 Kamil Majerski Bartosz Wicher Filip Lamański Sławek Borowski Mariusz Dziedzic

2 Celem projektu było: zebranie na podstawie ankiety danych, ich uporządkowanie i przedstawienie w formie graficznej. Naszym zadaniem było: - Opracowanie ankiety na wybrany temat. -Zebranie, uporządkowanie i zinterpretowanie zebranych danych. -Przedstawienie danych za pomocą diagramów słupkowych i kołowych, wykresów itp. -Obliczenie: częstości, rozstępu, średniej arytmetycznej, mediany. -Dokonanie analizy wyników, sformułowanie wniosków. Produktem końcowym jest prezentacja w programie Power Point oraz zestaw zadań.

3 W ankiecie brali udział uczniowie klas Ia i b, IIa i b oraz IIIc. Ankieta składała się z 17 pytań które miały nam przybliżyć styl życia oraz zainteresowania uczniów z Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej.

4 Największym zainteresowaniem cieszy się Hip-Hop i Rap oraz Pop. Można powiedzieć,że co trzeci uczeń słucha tej muzyki.

5 W naszym gimnazjum najwięcej jest kibiców FC Barcelony, Lecha Poznań oraz Realu Madryt. W przypadku pozostałych klubów zdania są podzielone.

6 Największym uznaniem wśród sportowców cieszy się Adam Małysz, o którym jest ostatnio bardzo głośno. Wskazało go aż 60% ankietowanych.

7

8

9 Najchętniej uprawianymi sportami są piłka nożna ( oraz siatkówka co odzwierciedla się na różnego rodzaju zawodach i olimpiadach, które odbywają się w naszej szkole.

10

11

12 Najczęściej gramy w wyścigi.

13 Idoli jest wielu lecz najbardziej uznanym okazał się Eminem. Tuż za nim Peja i Rihanna. Jak widać przekrój gatunkowy jest bardzo szeroki i bardzo ciężko jest wybrać ulubionego artystę gdyż każdy słucha innej muzyki.

14 Wśród operatorów telefonii komórkowej wraz z Plusem króluje Era.

15

16 W kieszeniach naszych kolegów i koleżanek rzadko znajdziemy Motorole, ponieważ posiada ją zaledwie 1% uczniów.

17 Mało, który z uczniów uczy się więcej niż 1,5 godziny dziennie, nie znajdziemy także takich, co uczą się więcej niż 4 godziny. Mediana, czyli wartość środkowa wynosi 1 godz.

18 Średnia arytmetyczna ocen ankietowanych uczniów wynosi 2,72. Mediana to ocena dostateczna. Wartość najczęściej występująca to też ocena dostateczna. Rozstęp ocen od niedostatecznej do celującej.

19

20

21 Pierwsza Miłość dominuje wśród polskich seriali, na samym końcu uplasował się Klan.


Pobierz ppt "Kamil Majerski Bartosz Wicher Filip Lamański Sławek Borowski Mariusz Dziedzic."

Podobne prezentacje


Reklamy Google